Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Készülékbérlés


Törölt_tag5608

Kérdés

Helló. 

Olyan kérdésem lenne, hogy ez az új lehetőség miről is szól pontosan? Akkor is igénybe lehet venni, ha még fizet az ember egy készüléket, vagy csak azután miután kifizetett a teljes összeget? Illetve gondolom én a bérleti díj mellé kell még külön fizetni az adott meglevő előfizetés díját? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello Zsomen, a készülékbérlet a készülékcsere alternatívája, új iPhone 6 (vagy az éppen aktuális slágerteló) évente (készülékbiztosítással), szóval a válaszok nem és igen:

2 hours ago, Zsomen said:

Akkor is igénybe lehet venni, ha még fizet az ember egy készüléket, vagy csak azután miután kifizetett a teljes összeget?

akkor választhatod, ha nincs vagy lejárt a kedvezményed a korábbi telódról. feltételek a Té honlapján itt és itt.

 

2 hours ago, Zsomen said:

Illetve gondolom én a bérleti díj mellé kell még külön fizetni az adott meglevő előfizetés díját? 

igen, a bérleti díj a telót és a biztosítást tartalmazza, erre rájön az előfizetésed díja (viszont úgy tudom, egy számlát kapsz, nincs külön törlesztőszámla)...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...