Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Tv műsor felvételéhez Médiabox-ot keresek


Törölt_tag5616

Kérdés

Jó napot kívánok!

Segítséget kérek abban, hogy honnan tudok vásárolni, és mennyiért egy olyan (szolgáltatótól független), boxot, amellyel TV műsort tudok rögzíteni. 

Ha lehet akkor olyat szeretnék, amelyre csatlakoztatható egy külső adathordozó, 20 TB winchester.

Előre is köszönöm szépen a választ. Csaba

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
3 órája, Csabaaaa írta:

Jó napot kívánok!

Segítséget kérek abban, hogy honnan tudok vásárolni, és mennyiért egy olyan (szolgáltatótól független), boxot, amellyel TV műsort tudok rögzíteni. 

 

Hát ilyet csak akkor ha piaci verseny lesz magyarországon.

DVB-C  vevővel megvalósítható koax kábeles Tkom hálózaton a kódolatlan, Esetlegesen kódolt csatronákon ha a vevővel működik a kártya,

Iptv-n csak saját szolgáltató set-top-boxxal, vagy a set-top-box (esetleg tv) valamely scart/rgb kimentetére kötött  videómagnót tudok ajánlani. hdml-bemenetű felvevőről nem nagyon tudok.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Valszeg elég kevés stb-vel tudsz úgy felvenni, hogy azt át is tudd vinni pl PC-re, tehát kódolatlanul.

Én egy Orchid Maxevo nevűvel veszek fel, ez egy-az-egyben rögzíti pl pendrive-ra a műsort, de a hdd-vel nem birkózik meg sajna, eddig bármekkorát kötöttem rá, mindig lefagyott a felvétel leállításakor. Ráadásul a hd-s adásokat nézni ugyan makulátlanul lehet rajta, de a felvételekbe nem túl gyakran, de rendszeresen beleszaggat (ugrik).

Amikor ilyent kerestem, 4-5 féle 20000Ft körülit is kipróbáltam, mindegyik csak kódoltan tudott felvenni - másnap vittem vissza a boltba őket.

Drágábbakat még nem próbáltam.

Ha neked megoldódott eddig (fél éves hozzászólásra válaszolok...), légyszi írj!

És várnám a többiek tapasztalatát olyan STB-kel, amik "jól" vesznek fel!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...