Ugrás a tartalomhoz

Legutóbbi Bejegyzések

témák mutatása. az utolsó 365 365 napja napban posztolva

Ez a folyam magától frissül

  1. Az elmúlt órában
  2. uzman

    IPV6 (Passzív)

    Üdv A hálózati kártya kap Ipv6 címet és azt ami be lett állítva a pinhole menüben (nem-e időközben változott? Az első képen ha jól sejtem, fordítva lett felvéve az irány, alapesetben kintről befelé kellene engedni a forgalmat.
  3. Today
  4. Tibor23

    Optikai hálozat

    Tisztelt Telekom! Szeretnék érdeklődni a társasházunk optikai hálózatra történő csatlakoztatásának lehetőségeiről (Budapest XIV. kerület, Ipolyság utca). Úgy tudom a környéken több közeli utcában és társasházban már elérhető, vagy folyamatban van az optikai hálózat kiépítése. Társasházunk lakói részéről is lenne igény a gyorsabb internetkapcsolatra, ezért szeretnénk megtudni, hogy milyen módon lehet hivatalosan kezdeményezni az optikai hálózat kiépítését. Van-e lehetőség társasházi szintű igénybejelentésre? Milyen feltételek alapján dönt a Telekom egy adott társasház optikai hálózatának kiépítéséről? Van-e olyan folyamat vagy kapcsolattartó, akinél a kiépítési igény nyomon követhető? Köszönöm előre is a tájékoztatást!
  5. Telekom szakértő

    Vonyarcvashegy Optika

    Kedves P.Gábor! Köszönjük megkeresésedet! Mérnökségi munkatársaink információi alapján arról tudunk tájékoztatni, hogy a hálózatunk már készen áll a szolgáltatás biztosítására. Már csak az utolsó mozzanatra várunk, hogy megérkezzen a használatbavételi engedély, mely előre láthatóan 1-2 hónapon belül várható. Köszönjük a türelmedet! Javasoljuk, hogyha még nem tetted meg, hogy weblapunkon ide kattintva iratkozz fel és amint elérhető lesz az optikai szolgáltatásunk azonnal értesítünk Téged. ^Rita
  6. Tegnap
  7. matkoimre

    IPV6 (Passzív)

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni akinek F@ast 5670 routere van az hogyan oldotta meg a ipv6 aktivitást? Erre szeretnék segítséget kérni....
  8. matkoimre

    ssh ipv6 cimmel kivulrol

    Sziasztok. Sagem F@st 5670 esetén hogyan lehet passzívból aktívvá tenni az ipv6 kapcsolatot?
  9. P.Gábor

    Vonyarcvashegy Optika

    Tisztelt Szolgáltató! Kérem, frissítsék a legfrissebb információkat is, ugyanis nemsokára itt az év második fele, és még semmi hír a vonyarcvashegyi optika üzembe helyezéséről. Mikorra várható ez a legeslegfrissebb információk szerint? Köszönöm a választ!
  10. Utolsó hét
  11. Szia Attila! Magenta 1-esként szuper hírünk van: igen, többféleképpen is megoldható! 😊 Utazás alatt (mobilon, laptopon, tableten vagy okostévén): a Telekom TV GO-val Horvátországban (mint EU-tagállamban) pontosan ugyanúgy nézheted a magyar csatornáidat, mint itthon, külön díj nélkül. Mivel a mobilod EU-s roaming keretét vagy a kinti Wi-Fi-t használva is kényelmesen tévézhetsz. Otthoni TV-szolgáltatással (beltéri egységgel): magát a fizikai beltéri egységet (SmartBoxot/IPTV-t) sajnos nem lehet külföldön használni, mert az helyhez kötött. Melyik megoldásra gondoltál pontosan? ^Lia
  12. Tud-e a magyar Telekom olyan tévé szolgáltatást nyújtani, amelyet Horvátországban fogadhatnék? Telekom előfizető vagyok, Magenta 1 minősítéssel.
  13. Telekom szakértő

    Olad optika

    Köszönjük szépen a címet! Javasoljuk, hogy innen a nyilvános oldalról töröld mielőbb, nehogy bárki visszaélhessen vele, az adatvédelem miatt is írtuk, hogy privát üzenetben külld meg. Ettől függetlenül ismét jelentkezünk, amint megkapjuk az információt a területi mérnökségtől. ^Kata
  14. Telekom szakértő

    Olad optika

    Kedves @Toty! Nagyon köszönjük az eddigi türelmedet! Sikerült egyeztetnünk az illetékes kollégákkal, akik megerősítették, hogy a Torony utcában több tömbházban is sikeresen elindult már az optikai szolgáltatásunk. Ahhoz, hogy pontosan utána tudjunk nézni, hogy a Te otthonodban mikor várható a bekapcsolás, kérjük, írd meg nekünk a pontos címedet egy privát üzenetben. Amint megérkeznek az adataid, ellenőrizzük a lehetőségeket. ^Zsolti
  15. mckane

    T Phone 2 Pro - Android 16

    Köszönöm előre is!
  16. Telekom szakértő

    Olad optika

    Kedves @Toty! Egyelőre várunk az illetékesek válaszára a kérdésed illetően, amit megsürgettünk. Amint rendelkezünk pontos információval, azonnal jelezni fogjuk. Köszönjük a türelmed! ^Zsolti
  17. Telekom szakértő

    email

    Kedves @kojan! Sajnáljuk, hogy problémát tapasztalsz a levelezéssel! Javasoljuk, hogy ez ügyben az ügyfélszolgálatunkkal vedd fel fel a kapcsolatot, ahol azonosítást követően ellenőrizni tudjuk a postafiókjaid állapotát és segítünk a hiba megoldásában. Köszönjük az együttműködésed! ^Zsolti
  18. Telekom szakértő

    T Phone 2 Pro - Android 16

    Szia @mckane! Köszönjük a kérdésed! Rákérdeztünk a frissítésre az illetékes csoportunknál. Amint megérkezik a pontos információ, rögtön jelentkezünk. Addig is köszönjük a türelmed! ^Zsolti
  19. Telekom szakértő

    Hálózat tuning

    Kedves @Sacren! Köszönjük az érdeklődésed! A Nálad lévő modem sajnos valóban nem tudja a megnövelt sebességet kiszolgálni, ezért javasoljuk, hogy ügyfélszolgálatunkon jelezd, hogy Nálad még régebbi típus van és a készlet erejéig díjmentesen biztosítjuk a cserét egy olyan eszközre, amivel a gigabites élményt Te is kipróbálhatod. ^Zsolti
  20. uzman

    Hálózat tuning

    Érdemes lehet más sebességteszt szolgáltatót és más tesztszervert is kipróbálni, mivel az alacsony kapott érték adódhat a tesztszerver esetleges túlterheltségéből is.
  21. Sziasztok! Nem hagyott nyugodni a dolog és ma próbálkoztam, azt hiszem sikerült is megtalálnom a megoldást, legalábbis nálam működik! Szándékosan különböző HDMI bemenetekkel is lepróbáltam, és mindegyikkel működik. A HDMI-CEC azért nem ment, mert a TV készülék nem Beltéri egységként ismeri fel a Telekom SEI800DT típusú modelljét, hanem csak egy HDMI-re dugott "eszközként". 1. A TV menüjében az eszközlistát megnyitod, ahol látod, hogy az esetemben HDMI3-ként azonosította a boxot a TV. (1. kép) 2. Erre a HDMI3-ra navigálod a kijelölést, és a TV távirányítójának középső gombját hosszan nyomva tartod. Ekkor megjelenik egy kis menü, a Szerkesztésre rá kell menni. (2. kép) 3. Az Eszköztípus szerkesztés felület fog bejönni. (3. kép) 4. A legördülő menüben ki kell választani a "Kábeltévés Beltéri Egység" opciót (4. kép) 5. Opcionális: Smartbox-ra neveztem át. 6. Ezt követően a külső távirányító beállítós felületen végig kell menni ahogy az eredeti bejegyzés képein is szérepel, és így már akár egy másik helyiségből is működni fog Smartbox vezérlése a TV készülék távirányítójával. @MBalde Kérlek jelezz vissza, hogy sikerült-e a fent leírtakkal megoldani a problémát. Hálásan köszönöm!
  22. mckane

    T Phone 2 Pro - Android 16

    Egyébként mit tudni, megfogja kapni a nemrég megjelent Android 17-et a TPhone 2 Pro ?
  23. Sacren

    Hálózat tuning

    2x újraindítottam a letöltés változatlan sajnos .Ethernetnél 1000/1000-ret ír szóval ekkora sebességre lenne képes. https://www.speedmeter.hu/rs/2026241197.png
  24. Korábban
  25. kojan

    email

    Két mobil előfizetésem volt. Családi okokból az egyikre már nem volt szükség, ezért megszüntettem. azonnal megszűntek működni az e-mail-jeim. Továbbra is rendelkezem mobil telekom előfizetéssel. ami régebbi mint a megszüntetett. Az email fiókjaimat még mobil előfizetés nélkül az internethez kötődően regisztráltam. Továbbra is rendelkezem telekom tv,mobil és internet előfizetéssel, ennek ellenére a selekt nem enged regisztrálni, vagy ha sikerül akkor azt jelzi hogy nincs jogosultságom. Ezen a fórumon még sikerült telekomos email-lel belépni, de nem tudom meddig fog működni. Tisztelettel: Kollát János - ***********@gmail.com
  26. uzman

    Hálózat tuning

    Üdv. A Sagem eszközt újra kellene indítani, hogy biztosan frissüljenek a beállítások.
  27. Sacren

    Hálózat tuning

    Helló! Jelenleg van egy 250/70 optikai netem .Ahogy olvastam a nyáron a net 2000-re lett emelve a sebesség.A modemem egy sagemcom v5655v2.Tudom hogy ez nem képes 2000-re de 1000-ret tudja .Jelenleg a letöltésem maradt 250 a feltőltésem 1000.Az elmúlt években amikor volt hasonló akkor a letöltésem is elérte az 1000-ret.Ez elég fura.Nem lett önöknél a profil helyesen beállítva vagy mitől van ez a különbség a le és feltőltésem között?
  28. Toty

    Olad optika

    Kedves Szilvia , Van bármi fejlemény a kérdésemmel kapcsolatban ?
  29. Kedves @NoveltY! Köszönjük az eddigi türelmed! Illetékes csoportunk válasza alapján arra kérünk, hogy privát üzenetben írd meg nekünk az érintett előfizetésed MT azonosítóját és mobil elérhetőséged, hogy a bejelentésed rögzíteni tudjuk. Ezáltal szakértőink célzottan ki tudják vizsgálni a tapasztaltakat. Köszönjük az együttműködésed! ^Zsolti
  30. Kedves Kaintz Józsefné! Igen, jól tudod. Nyári hálózattuning akciónk keretében minden optikai hálózaton lévő előfizetőnknek díjmentesen megemeljük a vezetékes internet sebességét 2000/1000 Mbps-ra. Mivel a jelenlegi modemed ezt a megnövelt sebességet technikailag már nem tudja kiszolgálni, az érezhető gyorsuláshoz valóban szükséges az eszköz cseréje. Azonban a cserét a készlet erejéig teljesen díjmentesen biztosítjuk számodra. Hogy elindíthassuk a folyamatot, kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot a Telekom Chat ügyfélszolgálatán (az oldal jobb alsó sarkában felugró magenta ikonra kattintva), ahol kollégáink azonnal rögzítik az igényedet. Bízunk benne, hogy hamarosan már a szupergyors netet élvezheted otthon! 😊 ^Zsolti
  1. További aktivitások betöltése
×
×
  • Új...