apkasapka

Coolpad Porto S

Kérdés

10 válasz erre a kérdésre

Kábellel rádugod, és a zene már mehet is. névjegyet többféleképpen lehet, én levelezőben tárolom, azzal szinkronizálom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most azt kérdezném ,hogyan kell telefonra zenét ,névjegyet ,másolni az asztali számítógépröl ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 órája, apkasapka írta:

Köszi  a választ ! Telepítettem  a SensorBox for Android de itt nem látom a keresett alkamazásokat .Accelerometer,Light,Proximity és Sound a többi le van tiltva. 

Telepítettem a All in One Tollboxot is vagy nem kellet volna ?

2 órája, btz írta:

Accelerometer a gyorsulás érzékelő

Light a fényérzékelő

Proxymity a közelség érzékelő.

Nem ezeket kerested?

All in One nem tudom milyen applikáció. Nem ismerem.

2 órája, apkasapka írta:

...De ezeket kerestem ,de akkor hol vannak ezek ,hogyan találom meg ?

Hello @apkasapka, így már értem, miért akadtál el :D ezek nem alkalmazások, hanem szenzorok, vagy még egyszerűbben teló jellemzők (a teló "tudja" ezeket, amit kb. úgy képzelhetsz el, mint pl. azt, hogy a benne lévő kamerák révén fotózhatsz, videotelefonálhatsz, a 4G képességével gyorsan mobilinternetezhetsz, a 8 GB ROM-mal adatokat tárolhatsz rajta). az általad letöltött alkalmazás meg azért inaktív a többi jellemzőnél, mert ebben a típusban csak ezek vannak. keresned így nem kell egyiket sem, a fizikai helyük nem számít, jelenlétük pedig csak egyéb funkciók, pl. pozícióra alapozott alkalmazások használata, hívás, fotózás során lényeges

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Kiegészítés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kamera applikációban két újjal próbáltad széthúzni a képet? Nekem úgy zomol rá, de pixelesedik a kép mert sima szoftveres zoom, azaz felesleges, max arra jó, hogy ne kelljen utána szerkeszteni a fotót.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 szeres zum van a hátsókamerán. De ezeket kerestem ,de akkor hol vannak ezek ,hogyan találom meg ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Accelerometer a gyorsulás érzékelő

Light a fényérzékelő

Proxymity a közelség érzékelő.

Nem ezeket kerested?

All in One nem tudom milyen applikáció. Nem ismerem.

Kamerának utána nézek, de szerintem optikai zoom nincs benne, úgyhogy szerinten, ha lősz egy képet és körbevágod, akkor ugyan ott vagy.

Kérdezz nyugodtan, ha tudom rá a választ és amint időm engedi válaszolok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi  a választ ! Telepítettem  a SensorBox for Android de itt nem látom a keresett alkamazásokat .Accelerometer,Light,Proximity és Sound a többi le van tiltva. 

Telepítettem a All in One Tollboxot is vagy nem kellet volna ?

Van egy másik kérdésem,hogyan lehet a hátsókamerával zummolni ?Erről a súgó nem ír .

Ha nem zavarlak akkor még  lesz kérdésem?

Üdv

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezek belül a telefonban foglalnak helyet, a közelség érzékelő talán a kamera mellett van.

Működésüket ellenőrizheted, ha letöltesz egy sensor applikációt a sokszáz féléből a playről.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hol tallálható a gyorsulásmérő ,a  közelségérzékelő a telefonon vagy telpíteni kell ? Hogyan és honnan ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @apkasapka, ha választ szeretnél, kérdezz is :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most