moltiboy

Szuper családi csomagra váltás

Kérdés

Még hétfőn megrendeltem a dijcsomag váltást családi+HD csomagról, Szuper családi+HD csomagra. Kérdésem az lenne hogy mennyi idó telik el a szolgáltatás megrendelése és aktiválása között? Már 5 nap eltelt és még mindig csak a sima családi+HD csatornák aktivak.

Előre is köszőnőm a válaszukat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

24 perce, moltiboy írta:

Még hétfőn megrendeltem a dijcsomag váltást családi+HD csomagról, Szuper családi+HD csomagra. Kérdésem az lenne hogy mennyi idó telik el a szolgáltatás megrendelése és aktiválása között? Már 5 nap eltelt és még mindig csak a sima családi+HD csatornák aktivak.

Elviekben 72 óra, én helyedben felhívnám a 1412 és ott érdeklődnék,hogy mi a oka amiért  nem aktiválták a szuper családi+HD-t. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 órája, zoli62 írta:

A médiaboxot visszaállítottad gyári  beállításokra?

Igen. a médiabox gyári visszaállitása megtőrtént! Azota  beszéltem ujra az ügyfélszolgálattal ahol az ügyintétő sem értette hogy mért nem indult még el a megrendelt dijcsomag. Azt mondta hogy elmegy és utána néz, majd mikor visszajőtt közölte hogy a problémát jelezte informatikus kollégának. Utánanéznek hogy mi lehet a gond, s visszafog hivni telefonon.

Változás azóta sem történt, visszahivás sem volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: ‎2016‎.‎12‎.‎09‎. at 16:44, moltiboy írta:

A médiaboxot visszaállítottad gyári  beállításokra?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most