sandor.maria

SMS beállítása

Kérdés

Tud valaki segíteni nekem abban, hogy tudom visszaállítani MMS-t SMS beállításra? Emlékszem arra, hogy *****ségből állítottam át, de már nem tudom visszaállítani.

A facebookon kaptam figyelmeztetést, hogy bekapcsoltam az SMS frissítéseket (díjak merülhetnek fel)

Az Értesítési beállításoknál tudom kikapcsolni.

Ennyi volt az infó, de nagyon nem tudom mégsem, mit kell csináljak

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

Igazán nincs mit, sziveseb. De mit hol állítottál át MMS-ből? Sajnos ezt még mindíg nem vágom. A mobil hálózati beállításokra gondolsz? APN-ek nél?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sikerült visszaállítani az MMS-ről, ez volt a baj.

Köszönöm, hogy próbált segíteni. Most Ön is tanult valamit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Huawey Y3II pontosan?

Nálam nincs ilyen régi üzenetek törlése opció, főleg a tárgely beállításoknál, így nem tudom, pontosan mit látsz illetve annak megnyomása esetén mi lesz a hatás.

Androidban kell lenni egy gyári üzenetek alkalmazásnak, amivel elvileg lehetne managelni az SMS-eket

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Meg szeretnék tartani bizonyos SMS-t, a többit törölném.Sőt SMS-t sem tudok küldeni. mert írja is, hogy ki van kapcsolva a küldés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Tárhely beállításokban pedig van olyan, hogy Régi üzenetek törlése.

Nem törlődik minden, ha azt megnyitom?

Huawei 3 II készülékem van.Valamit elállíthattam rajta, vagy akkor történt, amikor az MMS is képbe került.

Nem tudom kezelni, törölni az SMS-eket

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Pontosan milyen készülék ez?

Ha van elérhető szolgáltatás, akkor SMS-t küldeni és figadni is lehet, nincs szükség semmiféle külön aktiválásra.

Erről a SIM kártyán tárolt SMS problémáról tehetnél fel képet, hogy pontisan miről is van szó.

Szerintem a tárhely beállításoknál a régi SMS-ek törlése azt jelenti, hogy amennyiben megtelik, a legrégebbi SMS törlődik. Iyesmit már vagy 10 éves telefonban láttam utoljára.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Tárhely beállításokban pedig van olyan, hogy Régi üzenetek törlése.

Nem törlődik minden, ha azt megnyitom?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Találtam olyant a telefonomban a SIM kártyán tárolt üzenetek kezeléséban, hogy az SMS-ek le vannak tiltva.

Hogyan tudom feloldani?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt BTZ!

A telefonom SMS küldése ki van kapcsolva.Hogyan lehet bekapcsolni?

Nem tudok törölni SMS-t szintén.Azt sem akarom gyűjteni, amíg élek.Nem szeretnék minden SMS-t megtartani.

Úgy látom, az MMS-el van összekapcsolva, talán ezért?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Gondolom itt a Facebookra SMS MMS útján való posztolásra való buzdításról van szó(?) Szerintem, akinek van mobil netje, annak felesleges funkció ez, de előfizetéses csomag esetén az előfizetés mértékéig benne van az sms mms küldés, addig nem jár plusz költséggel, ha jól tudom (?)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @sandor.maria, kicsivel rendezettebb és több infó kellene, hogy mit állítottál el. a telódban rossz az MMS beállítás, így nem tudsz MMS-t küldeni vagy a Facebook-on állítottál el valamit? előbbi esetben telótípus (de legalább az, hogy Android, iOS, Windows) kellene, a második esetben meg körbe kellene nézned a Facebook értesítési beállításaiban

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most