MOHAI GYÖRGYI

Bankkártya módosítása

Kérdés

Először fizettem volna bankkártyával.Végig csináltam és  hibás bankkártya adatok végett elutasította a befizetést.  Újból próbáltam ami nem sikerült mert ilyen adatokkal már van  számla nyitva ! Na a kérdésem : A régi rossz újat nem enged ,akkor hogy tudom módosítani mert biztos elütöttem valamit ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Üdvözlet!

A hiba továbbra is fennáll. A Gyorsfizetés oldalára nem lehet belépni, mert a captcha kód nem jelenik meg. A képet nemlétező URL-ről próbálja meg betölteni a weboldal. Így sem bejelentkezni, sem a regisztrált kártyákat módosítani, eltávolítani nem lehet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Én segítséget szeretnék kérni a Telekom Gyorsfizetés használatában. Mindig a Telekom weboldaláról fizetem be a számláimat, így már korábban regisztráltam bankkártyát a fizetés megkönnyítéséhez. Nem rég bankkártyát cseréltem, így fizetés alkalmával már az új kártyát regisztrálva fizettem.

Minden rendben működik, de törölni szeretném az első kártyát ami nem aktív de nem tudok belépni a Telekom Gyorsfizetés oldalán. Ha szeretnék jelszó emlékeztetőt kérni akkor meg a biztonsági ellenőrzésnél nem jeleníti meg a képet amiről a szöveget be kellene írni. Már frissítettem a Flash Player-t is hátha az elavult,de nem segített. Próbáltam Mozzila Firefox és Google Chrome böngészővel is.

Így néz ki az oldal képernyőmentése:

Kepernyofelvetel72.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @MOHAI GYÖRGYI, biztosan stimmelnek az adatok vagy elütöttél valamit?  és hol próbáltad (Té oldalán, Té alkalmazásban vagy a Díjneten)?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Györgyi!

Ha Telekom gyors fizetéshez rögzítetted a bankkártyádat azt ezen az oldalon tudod módosítani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most