Imre Zoli

Műsorújság IOS app nem működik

Kérdés

Pár napja nem működik a műsorújság a legujabb ios-szel futó iphone-jaimon. A telepítést követő próba sikeres volt, de azt követően, hogy pár műsor felvételét hajlandó volt rögzíteni, ami sikerült is, jelenleg nem tölti le a telefononk egyikére se a műsort igy nem lehet felvételt se beálltani.

A felvételi lehetőség opciót azért rendeltem meg az egész Telekom-mal együtt, mert erre a funkcióra abszolút számítottam.

Amikor letöröltem és újratelepitettem, semmi sem változott. Nem tölti le a műsort. A párosításnál csak a távirányitó funkció létrehozása sikeres, a távbeállítás nem. A rögzitett készülékek számát is lenulláztam. Nagyon szomorú.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Imre Zoli

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Tapasztalsz már pozitív változást? Javítva lett, előfordulhat hogy egy kicsit lassan tölti be az adatokat, ha még mindig nem jó akkor azt jelezd az online ügyfélszolgálat  felé, meglévő lakossági előfizetés - vezetékes előfizetés - készülék és műszaki beállítások - mobilalkalmazások menüpontokat kiválasztva, hívószám/telefon pontos típusa/iOS verzió szám stb megadásával!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Zoli!

Sajnos Androidon is előjött megint ez a hiba, fel adom újra az illetékeseknek hibára, hogy javítsák!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most