Barnus77

webtárhely Webtárhely használata

Kérdés

Kedves Fórumozók!

Nem tudom ki az aki használja az előfizetéshez kapott webtárhelyet, mert én abba a problémába ütköztem, hogy, bár sikerült feltöltenem ftp-n keresztül a weblapomat a public_html mappába, a kapott webcím folyamatosan azt írja "A weboldal még nincs feltöltve...". Mi lehet a gond?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Köszönöm a segítséget. Felveszem a kapcsolatot az ügyfélszolgálatot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Volt mát itt hozzáférési gondal küzdő fórumozó. Neki újrarakták a tárhelyet, utánna már elérte a web.t-online.hu/username/ néven.

A saját domaines használathoz "A rekordot" kell felvenni, továbbra is a DNS szerverben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A domained A rekordját a domain regisztrátorod erre szolgálö felületén a webtárhely szerverének ip címére kell állítani.

A lakossági menüs weboldal szolgáltatás is meg van rendelve az online felületen vagy csak a plusz 50MB tárterület szolgáltatás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves btz!

Van egy nevemből álló .hu végződésű domain név,  azon írja a rendszer, hogy nincs oldal feltöltve. A web.t-online.hu/azonosító eseteben nem engedelyezett a hozzáférés hibaüzenet jelenik meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Milyen címen próbálod elérni? A http://web.t-online.hu/aznonosító/  nevű linken eléred? (az azonosítóhoz, azt írd be, amivel az ftp-re is belépsz.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most