Jucus

Sim hiba

Kérdés

Sziasztok!

Segítséget kérnék!Vettem egy új telót amibe áttettem a kártyámat gond nélkül.A "régibe" a másik kártyám próbáltam,de nagy volt bele.Ma levágattam (nem a T-mobil-nál) ,a baj az hogy méretre jó a kártya,de hiába járom körbe a lakást térerő semmi.Visszatettük az előző kártyát azzal jó.Mi lehet a gond? Kicserélik a T-mobilnál ha kérem?

Köszi ha válaszoltok!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Köszönöm a segítséget!:)  Legközelebb előbb utánajárok a dolgoknak és aztán cselekszem. Tanultam belőle!:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Jucus

Igen, rongálás esetén 4500 Ft. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Helló!A másik kártyának semmi baja nem volt,használtam.A vágás során sérült meg a chip széle ahogy nézem.Megfizetem a "tanulópénzt",és cseréltetem a Té-nél ha jól olvastam 4500-ért mivel ez rongálás ha jól értelmeztem.:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Jucus, mit lehet tudni erről a másik kártyádról? a vágás előtt jó volt, másik telóban működött? azért kérdezem, hogy kizárjuk az egyébként is rossz (lejárt vagy deaktivált) kártyával kapcsolatos hercehurcát :) ha egyébként jó, akkor a Té cseréli egyébként, ha kéred, de ha a vágás okozza a gondot, akkor fizetős lesz a csere (egyébként ingyenes lett volna, ahogyan Roli82 írta)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Ott követted el a hibát hogy vágattad, a Telekom ingyen cseréli a SIM kártyát univerzálisra ami azt jelenti, hogy csak a megfelelő méretűt kell kitörnöd! Bővebben itt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most