Sándor64

adategyeztetés

Kérdés

04.25 -én egyeztettem online, azóta  sem kaptam sms-t ,hogy sikerült vagy sem, a két fiam szintén egyeztetett ,de ők sem kaptak választ.

Ilyenkor mi a teendő?  A segítséget előre is köszönöm !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Üdv!

Fel hívod az ügyfélszolgálatot, hogy sikeres volt e. Ha nem jelzett hibát, akkor valószínűleg jó lett, de azért érdeklődj.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Pintér Lajosné, hol akadtál el, mi volt a hibaüzenet (kicsit bővebben, légyszi)? megadtad az adataid, ott jelzett hibát? ha igen, akkor rosszul adtad meg az okmányod adatait, vagy magával az okmánnyal van gond (ilyet is írtak már a tagtársak), és másikkal kellene próbálkozni vagy hívni a Tét az itt megadott számon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az ingyenes hátvégi beszélgetést megkaptad már?Mert én most végeztem el az adategyeztetést,online, és ez az ajándék.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, P.né Gabriella írta:

Az ingyenes hátvégi beszélgetést megkaptad már?Mert én most végeztem el az adategyeztetést,online, és ez az ajándék.

2 órája, P.né Gabriella írta:

Üdv!  Épp ez az semmit sem kaptunk, az ingyenes beszélgetés nem is izgat,csak a visszaigazolást hiányolom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Adategyeztetés miért nem sikerült? Megadtam az email címemet!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Pintér Lajosné

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most