Bernadett

Adategyeztetés

Kérdés

Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy nekem sem kell idén egyeztetnem, mert februárban lejárt a hűségidőm az előfizetésemen és utánna átváltottam Dominó ra, viszont amikor beírom a számomat adategyeztetésre akkor nekem is ezt írja ki: Nem megfelelő számot adtál meg ...stb.IMG_20170520_223353.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Köszönöm szépen mindenkinek, akkor próbálkozok majd, aztán meglátjuk mi lesz! ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Bernadett, nálad a Dominora váltás okozhatja (van ilyen hiba, tudnak róla, javítják). szerintem várj egy kicsit, próbáld újra 1-2 hét múlva :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2017.01.01 után vásárolt SIM-et abban az esetben kell 2017. Jún 30-ig adategyeztetni, ha a szolgáltató a szolgáltatás megkezdése előtt elmulasztotta adategyeztetési kötelezettségét. Azaz a vételkor adategyeztetést is kell csinálni január 01 óta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a baj hogy nem vagyok benne biztos :( Mert nekem is ilyesmi rémlik hogy nem kell ha idén vetted.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi, csak azért mert én meg pont azt olvastam, hogy aki 2017. Január 1. Után vett SIM-et annak idén még nem kell csak jövőre!? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Gyakori kérdések közt ezt találtam.

Idén vettem Domino SIM-kártyát, akkor is el kell végeznem a Domino adategyeztetést?

Igen, a 2017. január 1-jétől vásárolt Domino számoknál is szükség van az adategyeztetésre. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most