Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Router visszajuttatása


Törölt_tag8555

Kérdés

Felmondtam a Telekommal a szerződésmet.
Jött egy sms, hogy a nálam levő eszközt postára adhatom nekik. De cím nem volt benne. A weboldalon csak szerződni akarnak velem, a felmondásról sehol nem leltem egy szót sem. Érthető, a pénzt akarják, megválni tőle nem.

Kérdésem: ha postán akarnám visszajuttatni a lütyüt, milyen címre kell küldenem? 
Illetve: ha üzletbe akarnám bevinni, bárhová tehetem. A cél a Szentendrei úti Auchan lenne, az a legkönnyebben lelogosztikázható számomra. 

Köszönöm  a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Üdv! @mohabacsi

Postára beviszed, felmutatod az SMS-t, kapsz egy dobozt, azon rajta lesz a cím, benne egy kis bubifólia, abba belerakod, azt pedig a dobozba, beadod, kapsz róla bizonylatot, ingyen elviszik.

Pontban is le lehet adni, de előszeretettel elhajtanak a postára. 

A posta célszerűbb, mert rögtön a raktárba megy a cucc.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello @mohabacsi, a kütyüszállításnak szerencsére nincs köze a szerződés ketyegéséhez :D legfeljebb 8 nap az átfutás onnéttól, hogy Téhez eljutott a felmondásod (telón ez kb. azonnali, levélben nyilván későbbi), hacsak nem kértél olyat, hogy ez később legyen (talán 30 nap a maximum, amit kérhetsz, de ezt neked kell kérned, enélkül az előbbi 8 nap van)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @mohabacsi, szívesen :D

18 órája, mohabacsi írta:

a lemondás már több, mint egy hónapja megtörtént, a T-Home-tól semmiféle zárószámlát, elszámolószámlát vagy értesítést nem kaptam, hogy akkor kettőnk kapcsolatának annyi.

az utólagos számlázás miatt ez normális. nem tudom, mikor, hogyan kérted, de ha pl. múlt hónap elején, akkor az utolsó, törthavi számlát mostanában kapod majd

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves @btz!

A költözés végett kicsit lassan őrölnek a malmai, ráadásul befürödtem az új routerrel is, vihettem szervízbe... eh, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy nagyon köszönöm a válaszodat, úgy volt minden , ahogyan mondtad! 
(Más kérdés, hogy a posta több, mint egy hete viszi a kütyút, a szerződés meg addig ketyeg a T-Home-mal. Miközben a lakás, ahoá be van kötve, üres. Jól ki van ez találva...)

Szóval köszönöm, még egyszer!


 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...