Kérdés

Tisztelt Fórum!

A számitógépemen is fel van telepitve a skype.Az androidos mobilomra is.Juni 19én kb 21órától elérhetetlen nekem a skype.Kiirja a gépen is meg okoson is hogy kapcsolodás,és ugy marad.Koraeste még müködött,aztán iszonyat lassu lett,aztán leállt.A skypenál vagy nálam van a gond?Tudom hogy nem telekom alkalmazás,de mivel tés vagyok kinomba nem tudok hová fordulni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Igen most jó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Márffy Magdolna, van változás? a fenti fórumon szerint többeknél már megy, háttér meg itt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos még mindig sem pc n sem android app.on nem müködik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Márffy Magdolna, akkor nálad minden rendben, a skype (volt) a hunyó. közben a fenti linkre felrakták, hogy DDoS támadás okozta (erre sem neked, sem nekünk, sem a Tének nincs ráhatása, illetve nincs olyan trükk, amivel gyorsíthatnánk a helyreállását)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Más app meg a net jo

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Márffy Magdolna, a skype-pal lehet valami, mert mások is tapasztalnak ilyet (viszont nem lehet általános, mert a haverokkal rögtönöztünk egy tesztet, és nálunk minden rendben). más alkalmazások, oldalak ugye mennek, csak a skype-pal tapasztalod ezt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Küldöm a kéoernyömentést

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: István
Kép törlése tag kérésére

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az androidos skypeot használtam mobilnettel,de kiprobáltam telekom modem wifijével is.Rossz volt mindkettő.Az asztali pc n kábeles nettel probáltam a skypeot ugy sem müködött.Sem a webes skype,sem a pc re letpltött alkalmazás.Laptopon is probáltam.Elöször wifivel,majd kábeles nettel.Egyik sem müködött.Most ma délelött 9.45kor a pc n kábeles nettel müködött.Mobilnettel rossz.Az androidos app kiirja hogy kapcsolodás és ennyi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Mind a két készüléken ugyan azt a hálózatot használod?( Értsd.: Kábel, wifi, mobil háló. Ha kábel és saját wifi akkor egy háló) Ha igen akkor érdemes más eszközön is próbálni, más hálózattal. Sajnos a skype is egyre rosszabb így előfordulhat ilyen. 

Ha így sem megy akkor mindenképpen a Skype a hibás. Ellenkező esetben vagy valamelyik eszköz vagy pedig a hálózat. Sajnos erről így fórumon nehéz konkrétumot mondani mert túl sok a változó. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most