Ezio

Számlafizetés folyószámla

Kérdés

Üdv. Olyan kérdésem lenne, hogy amikor beakarok fizetni egy számlát, most az oldalon akkor van egy olyan feltüntetve, hogy "a 119**** számú folyószámla jelenlegi  egyenlege x Ft."

Ez mit takar?

Ha rámegyek a további információra, akkor kiadja a "mit tegyek ha tartozásom van" oldalt. Szóval nem tudom, nem hinném ,hogy ennyi tartozásom lenne, az lehetetlen. Valamint azt vettem még észre, hogy most befizettem egy számlát, és lejjebb ment az egyenleg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Én is erre vagyok kíváncsi. Vettem részletre egy telefont és vásárláskor befizettem kb a háromnegyed részét így kb 30.000 ft maradt vissza.. amit még nem kezdtek el számlázni. 

És én is amikor fizetem be a számlát látom hogy az x*** számú folyószámla jelenleg egyenlegem majdnem 90.000 ft.. amit nem értek hogyan lehet... 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igazán nincs mit. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm szépen a segítséged. :D Tudtam én, hogy a fórumhoz kell fordulni, a chaten nem tudtak segíteni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen!

Nekem is így mutatja! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vettem igen, készülék havi díjam van meg a díjcsomag. Akkor azt hagyjam figyelmen kívül?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Vettél részletre készüléket is? Ha igen akkor a később esedékes részleteket mutatja. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most