Valentin

Telekom fiók összekötés otthoni előfizetéssel

Kérdés

Üdv!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a telekom fiókomat, amit most regisztráltam össze tudnák-e kötni az otthoni előfizetésemmel anélkül is, hogy bemennék személyesen egy üzletbe?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

29 válasz erre a kérdésre

Hello @Valentin, ja, így más a leányzó fekvése :D

ügyfél vagyok, mint te, így nem :D ha nem sürgős, akkor várd meg, amíg a Té feloldja a tiltást, vagy készíts ideiglenes jelszót

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Persze tudom, hogy van elfelejtett jelszó funkció csak közben volt előfizető váltás (családon belül) és nem tudom, hogy most kinek a születési éve stb kell és elhasználtam a 3 lehetőséget, szóval várnom kell 1 napot az újra próbálkozáshoz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, teherwagon írta:

Hello @Valentin, persze. belépsz, bal oldalon beállítások, aztán telekom fiók beállítások, aztán az oldal alján új előfizetés hozzáadása, aztán az otthoni fül és mehet (mt azonosító és a jelszó kell hozzá)

16 perce, Valentin írta:

m össze tudnák-e kötni az otthoni előfizetésemmel anélkül is, hogy bemennék személyesen egy üzletbe?

Igen, ezt értem.

De nem lép be az mt azonosítóval illetve a jelszóval az otthoni szolgáltatásba.

Esetleg ha privátban elküldöm az MT azonosítót + ami kell új jelszóhoz akkor tudnál nekem új jelszót küldeni megadott telefonszám / emailre?

Vagy csak simán hozzáadni az újonnan regisztrált telekom fiókomhoz az otthoni előfizetést?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Valentin, persze. belépsz, bal oldalon beállítások, aztán telekom fiók beállítások, aztán az oldal alján új előfizetés hozzáadása, aztán az otthoni fül és mehet (mt azonosító és a jelszó kell hozzá)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most