Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Előleg mértéke online rendelés


Nándy

Kérdés

Helló rendeltem online egy samsung galaxy s8 készüléket kiegészítő csomaggal és elvileg 99 ezer kedvezmény 2-év hűséggel én ezt meg is rendeltem mert nagyon meg fogott most egyenlőre jóváhagyásra vár azt írja 0 ft átvételkor fizetendő az emailban és előleget sem tüntetek fel az emailban amit küldtek  havi 17000 ft lenne a csomagom havonta a készülék díjával együtt  szerintetek menyi előlegre számíthatok új előfizetőként?  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia!

70-80.000 Ft előlegre számíts kb.

Majd telefonon keresni fognak adategyeztetés miatt pár napon belül és akkor mondják a pontos összeget.

Ui: 17.000 Ft havi díj az csak 2 hónapig van, utána 22.290 Ft...

Már ha ezt a kombinációt választottad:

samsung.PNG

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

értem hát én ilyen 30-35 ezer előleget vártam akkor inkább lehet 2-havi pénzem meg gyűjtöm és egyben megveszem a telót pont azért  akartam mert havonta azt a 22 ezeret elbírna a bánkártyám de egyben nagyobb összeget nem raktam kifizetni mert a *****fon-ál 35 ezer előleggel van de ez a kiegészítő pack meg fogot és a 99 ezer kedvezmény és ha tuti összeget kapok majd az előleg megalapításara még ott is letudom mondani a telót?  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sajnos nincs csak azért szerettem volna előfizetést kötni mert ez a promóció hogy 99 ezer kedvezmény a készülék árából és plusz kiegészítő  pack ez nagyon jónak tűnt és mivel egyben nem akaróztam 200000 ezert fizetni és ha már ilyen készüléket veszek jól jönnek a korlátlan dolgok amit az előfizetés ajánl gondoltam megrendelem de igen csak feltüntethetné megrendeléskor a becsült előleget és úgy tüntetné fel az árait ne csak azt hogy 1 ft és hogy szállításkor fizetendő 0ft és ugyan ennyi kezdőrészletél és vársz napokat és benyögnek 80-100 ezres előleget szerintem ez nem teljesen korrekt hiszen azért vesz részletre telefont az ember vagy bár mi mást mert egyben nincs annyi pénze 3-napja várom a hívást ha hívnak akkor mindenképp beszámolok hogy alakult a dolgok ha bár most egy kicsit le lombozódtam erre 80-100 ezres előlegek hallatán.   

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...