Regina

E-mail archiválása

Kérdés

Szeretném megtudni, hogy a telekom webmail-es felületén lehet-e e-mail-t archiválni? Ha igen, akkor hogyan és azokat hogyan lehet megnézni, illetve lehet-e az archivált e-mail-re rákeresni úgy, hogy adott időszak (tól-ig) alatt beérkezett archivált üzeneteket mutassa.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Keresés is lehetséges:

Keresés.Jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Thunderbird programot használom „mentés” céljából.

Ezen azt értem, hogy letölti a gépemre különféle webes levelezőkből (Indamail, Gmail, Webmail) a leveleket, amiket kategorizálva tárolhatok, amíg szükségem van rájuk, így nem kell belépni a webes levelezőkbe, és internet kapcsolat nélkül is megnézhető.

Az Indamail-ről (és valószínűleg a többiről is) sajnos csak a bejövő mappából tudja letölteni a leveleket, így időnként be kell néznem, hogy a letöltendőket átrakjam oda a Spam/Közösségi/Promóciós részekről.

Egyenként is elmenthetők a számítógépre a fontosabb levelek .EML formában, de ezt nem használom, csak most kipróbáltam. A programmal a mentett levelek megnézhetők akár egy másik számítógépre másolva is.

https://www.mozilla.org/en-US/thunderbird/all/

Elsőre talán kissé bonyolultnak tűnik a beállítása, de utána már nagyon kényelmes.

További előnyök:

- Levélküldéshez se kell belépnem a webes felületekre.
- Egy klikk hatására letölti az összes beállított levelezési cím új leveleit.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Regina, megnéztem a mobilos webmailem (másképpen a t-email-est, ami többet tud, mint a t-online-os), és nincs benne archiválás. ha azért kérdezed, mert nagyon tele vagy, kevés a fennmaradó tárhelyed, akkor telepítsd Outlookba, és ott archiválj (célszerűen személyes mappába)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most