Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Laptop vásárlás részletre.


CybersteinIX

Kérdés

Sziasztok! A részlet vásárlással kapcsolatban szeretnék írni...Már több éve előfizető a párom, arany szintű ügyfél a telekomnál. Miért van az, hogy ha vásárol valaki egy 200 ezren felüli telefont azt kiszállításkor 0 Ft-ért átvehető, de ha egy laptopot akar vásárolni mint jelenleg mi akkor a 270 ezer forintost laptopért átvételkor 100 ezren felül kell fizetni....És mind ezt úgy ugyebár, hogy ha bárki is részletre akar venni legyen az laptop, telefon akármi az oldal úgy írja, hogy átvételkor fizetendő 0 Ft majd kiderül vagy a vásárlás véglegesítésénél vagy felhívnak adategyeztetésnél, hogy százezreket kell fizetni ha megjön a csomag.....Enyhén szólva is pofátlannak és megtévesztőnek tartom.....Ha önrészből fizetni kell egy eszközért akkor írja ki a telekom,,ne pedig ilyen undorító módon próbálja rávenni az ügyfelet a vásárlásra én ezt szó szerint átverésnek érzem ami szerintem egy ekkora cégtől szánalmas....Jó lenne ha valamit csinálnának...szerintem megérdemli mindenki, hogy emberien értesüljön róla, hogy igen is fizetni kellesz átvételkor 100 ezer forintot...Arra lennék kíváncsi, hogy mi a különbség a 250 ezer forintos telefon részlet és a 270 ezer forintos laptop részlet között. Köszönöm a válaszokat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4
35 perce, CybersteinIX írta:

Sziasztok! A részlet vásárlással kapcsolatban szeretnék írni...Már több éve előfizető a párom, arany szintű ügyfél a telekomnál. Miért van az, hogy ha vásárol valaki egy 200 ezren felüli telefont azt kiszállításkor 0 Ft-ért átvehető, de ha egy laptopot akar vásárolni mint jelenleg mi akkor a 270 ezer forintost laptopért átvételkor 100 ezren felül kell fizetni....És mind ezt úgy ugyebár, hogy ha bárki is részletre akar venni legyen az laptop, telefon akármi az oldal úgy írja, hogy átvételkor fizetendő 0 Ft majd kiderül vagy a vásárlás véglegesítésénél vagy felhívnak adategyeztetésnél, hogy százezreket kell fizetni ha megjön a csomag.....Enyhén szólva is pofátlannak és megtévesztőnek tartom.....Ha önrészből fizetni kell egy eszközért akkor írja ki a telekom,,ne pedig ilyen undorító módon próbálja rávenni az ügyfelet a vásárlásra én ezt szó szerint átverésnek érzem ami szerintem egy ekkora cégtől szánalmas....Jó lenne ha valamit csinálnának...szerintem megérdemli mindenki, hogy emberien értesüljön róla, hogy igen is fizetni kellesz átvételkor 100 ezer forintot...Arra lennék kíváncsi, hogy mi a különbség a 250 ezer forintos telefon részlet és a 270 ezer forintos laptop részlet között. Köszönöm a válaszokat!

Szia!

Ha mobil részre történik a vásárlás, akkor ki írja hogy mennyi lesz az előleg akár mobil akár laptop (kb 2 hónapja van bevezetve hogy a weboldal végre ki írja az előleg összegé amit vagy elfogad az előfizető vagy nemt), egy-egy mobil telefonnál előfordul, hogy nem kér a weblap előleget, de mikor megtörténik a megrendelés, figyelmeztet hogy elképzelhető, hogy előleget kérnek be telefonos adategyeztetés során amit jóváírnak a havi számlákban.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Otthoni mellé veszed akkor általában elég az hogy 6 hónapig rendesen fizetsz.  Ha mobil mellé akkor meg hitelképességi vizsgálat meg macera. Az hogy miért mennyi előleget kell fizetni az nagyban eltér, nagyon nem látok benne logikát. De köze van a díjcsomaghoz, termékhez, mióta vagy efi, hogy fizetsz. Illetve üzletben vagy weben/ telefonon rendelsz. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...