Bazsika

SIM kártya érvényesség

Kérdés

Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne, holnap jár le a DOMINO SIM kártyám érvényessége, meddig tudom még használni azt a számom, ugyanugy el tudnak érni vagy már nem?

Köszönöm a válaszokat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Üdv @Bazsika

Ha lejárt az érvényessége, akkor már nem fogod tudni használni, sem hívás indításra, sem fogadásra.

90 napig még a rendelkezésedre ál a szám, így ha feltöltöd a kártyát még a lejárat után 90 napig a számod sem veszik el

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Bazsika, az van, amit btz írt. teljes lejáratnak meg csak annyi a tétje, amit McBelaba feszegetett, csak kicsit pontatlan adatokkal (fontos a szám vagy nem). ha feltöltöd a jelenlegi kártyád, akkor a töltött összeggel nő az egyenleged, és megmarad a számod (1500 és 15000 között tölthetsz, összegtől függően bónuszokat kaphatsz). ha új kártyát veszel, akkor új lesz a számod is, és talán tavaly év eleje óta kétféle kártya közül választhatsz. az egyik 990 Ft, a másik 1990 Ft. az előbbi 180 napig jó, 40 percet és 500 MB adatot kapsz hozzá. az utóbbi egy évig jó, és dupla annyi perc és adat van benne

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 12. 08. at 12:06, btz írta:

Üdv @Bazsika

Ha lejárt az érvényessége, akkor már nem fogod tudni használni, sem hívás indításra, sem fogadásra.

90 napig még a rendelkezésedre ál a szám, így ha feltöltöd a kártyát még a lejárat után 90 napig a számod sem veszik el

Én is vettem egy ***** feltöltőkártyát, csak azért hogy a család tudjon engem hívni, mert nekik sima telefon van hoppával. A kártya 1500 Ft, az üzletben az ügyintézőtől 1 évest kértem de zet adta, félretájékoztatott. A feltöltése 2000 Ft lenne, net nélkül, az 1500 Ft-os kártyán van 500 Mb amit majd elnetezek a lejárta elött. Ha lejár a kártya, akko nem töltöm fel, hanem kidobom és 1500 Ft-ért veszek egy másikat, a családot értesírtem az új számról majd, és így 500 Ft-al olcsóbb és vaby rajta 500 Mb net is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, teherwagon írta:

Hello @Bazsika, az van, amit btz írt. teljes lejáratnak meg csak annyi a tétje, amit McBelaba feszegetett, csak kicsit pontatlan adatokkal (fontos a szám vagy nem). ha feltöltöd a jelenlegi kártyád, akkor a töltött összeggel nő az egyenleged, és megmarad a számod (1500 és 15000 között tölthetsz, összegtől függően bónuszokat kaphatsz). ha új kártyát veszel, akkor új lesz a számod is, és talán tavaly év eleje óta kétféle kártya közül választhatsz. az egyik 990 Ft, a másik 1990 Ft. az előbbi 180 napig jó, 40 percet és 500 MB adatot kapsz hozzá. az utóbbi egy évig jó, és dupla annyi perc és adat van benne

én ezt 2018 március hónapban vettem a T-potnban, 1 éves kértem, és rákétdeztem, hogy ha elfogy a kártyán az üsszeg, akkor még ugye 6 hónapig elérhető legyek. Erre egy 1500 Ft-os kártyát adtak. Hazajöttem felhívtam a 1430-at és megkérdeztem mindent részletesen. Azt modta az ügyintéző, hogy ez az 1500 Ft-os kártya 6 hónapig érvényes, 1500 Ft lebeszélhető összeg van rajta és még van 500 Mb internbet. Az internetet nem használom, mivel a készülék nem okostelefon csak sima "Noikia 2015 DS" dual sim-es. Ebbe tettem be második sim helyre, csak atért hogy tudjanak engem a családban a vezetékes hoppában 500 perc T-Mobil irányt enged és tudjanak hívni, rácsörgöt 2-öt és visszahívnak. Az első sim helyre egy másik kártyáját tettem, mert ott e percdíjjak az sms-ek olcsóbbak, és az ismerősőknél meg olyan van, hogy a csomagjukban benne van abba az irányba a korlátlan hívás, és ott is csörgök nekik 2-öt és visszahívnak. Csak akkor beszélek a feltötő kártyákról, ha nagyon muszály, a T-Mobil 500 Mb-es netjét meg elhasználom, van egy USB cuccom amibe beteszem a kártyát és netezni lehet ha pld bedugom a PC usb portjába.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most