Ibanez21

Hálózati hiba

Kérdés

vettem egy független Sony Xperia Z3 készüléket/D6603/ sajnos nem tudom használni, ugyanis az előfizetéses kártyámmal nem jön be a hálózat, próbáltam már mindent az elérhető hálózatoknál ugyan kiírja a 4G Telekom.hu honi hálózatot, de nem tud kapcsolódni rá. Előfizetéses csomagom, mobil korlátlan, 6GB net, lehet másik kártya kellene?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

És banális, de ugyanott próbálgattad őket, tehát biztosan nem az van, hogy egyik alkalommal volt háló, a másik alkalommal nem (mert pl. pincében, árnyékolt vasbeton épületben, isten háta mögötti völgyben voltál)? bocs, de itt a fórumon látunk karón varjút rendesen :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Ez a készülék Nano sim kártyát használ. Ha eddig nem ilyen kártyád volt, akkor cserét kell kérned.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Ez az, hogy nano sim kártyám van és mégsem jön be a hálózat, betettem egy régebbi kártyát azzal ment.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha egy másik kártyával ment a dolog, akkor jó eséllyel a kártyáddal van gond. Ha tudod, próbáld ki egy másik készülékben, így biztosan megállapítható, hogy ha ott sem megy, akkor azzal van a baj. Bár az, hogy a régebbi kártya gond nélkül működött nagyon valószínűvé teszi, hogy valamiért megadta magát az újabb kártyád.  Ha így van, ügyfélszolgálaton kérhetsz cserét.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most ezt a simkártyát egy régebbi samsung gt-s5830i telefonban használom és működik, mindegy be kell menjek holnap az ügyfélszolgálatra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Ibanez21, fura. ha nano simed van, ami másik, normál simes telóban adapterrel jó (mert a fenti Samsunghoz az kell), ugyanakkor nano simesben adapter nélkül nem, plusz a nano simes teló más kártyával megy, akkor ez a mivanmivan eset :D a nano simes telót szintén Tés nano simmel próbáltad? arra gondolok, amelyikkel ment végül, és azért kérdezem, mert hálózati korlátozással, letiltással magyarázható lenne, amit tapasztalsz (ekkor nem segít a kártyacsere, tehát hiába mész be a Téhez)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most