brothers

Magas ping esti órákban!

Kérdés

Sziasztok!

Megint írok... Ma próbáltam beszélni az ügyfélszolgálattal akik ide oda kapcsolgattak. Elmondtam,hogy központi hiba van mert nagyon sok telekomosnak ez a baja. Azt mondták ilyen panasz még nem érkezett! Nem is értem hogyan lehetséges ez amikor szinte mindenkinek ez a problémája. 1 hete folyamatosan 120-as pingem van online játékokban, de nem csak nekem. Sajnos ők nem tudnak segíteni. Idáig nem volt ilyen probléma. Tudnátok segíteni abban, hogy kihez tudok fordulni ezzel kapcsolatban? Van valami magasabb szintű műszaki ember aki meg értené a problémámat?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Youtube gaming ? Amúgy H-p 8:00 - 16:00 közt van szakértő  a 1414-en. Hogy őket elő tudod e csalni az egy más kérdés már, ... rá kell venned valahogy a sima ügyfélszolis hogy őt kapcsolják neked.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megértettem, hogy sajnos itt nem igazán tudtok segíteni, de egy felsőbb rangú műszaki embert, hogyan lehetne elérni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pontosítok! A játékkal keresem a pénzt ahol ugye a ping számít és eddig semmi problémám nem volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bocsánat hogy ezt leírom de akinek az internet pénzkeresési forrás kössön céges előfizetést. Nem azzal van baj hogy leírjátok hogy gond van hanem azzal hogy nem fogadjátok el hogy nem tudunk ebben segíteni és csak az ügyfélszolgálat felé tudunk tolni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jó megértem sajnálom... De tudod aki ezzel keres pénzt annak elég rossz ez az egész.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jó akkor a 1412 próbáld meg :D

Nekem ez teljesen semleges nem esik sehogy... Mind a mellet golyózik a szemem a ping nem tudom meg pingelni magas a ping bla bla sztoritol. Két topical arrébb írtuk hogy NEM tudunk ezzel mit kezdeni itt. Nincs semmilyen erőforrás itt arra hogy bármi nemű ügyfél panasz kezelve legyen. Ezért írom sokadjára hogy 1414 mert ezt itt neked SENKI nem fogja megoldani. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most ez direkt? :D Jól esik trollkodni?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: brothers

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát akkor a 1414

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De ők sem tudtak mondani semmit... Meg ugye mi az hogy nem érkezett panasz ilyenre?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amikor mondtam, hogy kapcsoljon már olyanhoz aki ért is hozzá, vissza kapcsolt az általános ügyfélszolgálathoz. Mert ők többet tudnak mondani...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: brothers

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Persze hogy van 1414

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most