mozo

Kódolatlan digitális kábeltv alapcsomag

Kérdés

Sziasztok!

Kb. másfél hete eltűnt néhány csatorna (Cool, AXN, AMC, stb.) a digitális kábeltv szolgáltatásból. Ez már így marad, vagy lesz helyettük más? Meg tudná írni valaki, hogy hol található a kódolatlan digitális kábeltv alapcsomag aktuális csatornakiosztása?

Köszönöm előre is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Igazad van. Én a 20. oldalon található Digitális alapcsomagok tartalmát néztem, és abban benne voltak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

A kódolatlan digitális ktv csatorna kiosztását ebben találod a 25. oldalon a 3.3.1 pontban. Ahogy nézem, a felsorolt csatornákat nem tartalmazza a csomag.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szevasztok!

Még mindig fenn áll a probléma. Változatlanul kódoltak a következő csatornák: Film Cafe, RTL+, Viasat6, Film+, Comedy Central Family, Spektrum Home, Mozi+. Mire számítsak? Lesz ebből még valami? Budapest XVI. kerületben lakom. Lehet, hogy az még nem került sorra?

Előre is köszönöm a választ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

600-850 közt nagyon nem szeretik internetre használni a hálózatot vagy csak ha nagy fontos, illetve itt egy sáv kivan hagyva az LTE miatt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem végzet még a T minden Cmts-el így nem mindenhol lépet érvénybe a pdf szerinti csatorna kiosztás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a gyors választ! 

A csatornakiosztásban szereplő csatornák közül néhányat kódolt adásként azonosít a tv készülék, és így nem is jeleníti meg őket. Ezek: RTL+, Film Cafe, Viasat6, Spetrum Home, Mozi+. Most ezek jutottak eszembe hirtelen. Ezek a csatornák tényleg kódoltak, vagy csak én csinálok rosszul valamit?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most