Ádám83

75" Samsung Tv

Kérdés

Rendeltünk egy ilyen típusú tvt a telekomtol. 75" Samsung. Pár nap után meg is érkezett a hosszabbításos szerződés és a többi papír emailben. Utána két hétig semmi nem történt majd hívtam őket és közölték hogy a GLS nem vállalja ekkora tv kiszállítását?! És így lehet meg sem fogom kapni a készüléket mert ők csak a GLS-sel állnak szerződésében és nem bízhatnak meg mások céget.... valaki találkozott már ilyennel?!? Elég értetlenül állunk a dolog előtt...

A saját oldalunkon rendeltuk most meg kiderül hogy ki sem tudják szállítani?! 

Üdv

Ádám

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Két nap múlva felhivtak hogy nem tudják teljesíteni a rendelést és törölték azt. Elnézést kértek és ennyi. 

Gratulálok a Telekom hozzáállásahoz. Pedig aláírt szerződésem van/volt a tévére.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, kacifántos ügy :( és a méret miatt még azt sem tudom javasolni, hogy bulizd ki, hogy valamelyik üzletben átvehesd (a 42-es a nagybevásárlás mellett is elveszik a kombimban, az 55-ös kényelmesen elfér, de egy 75-össel biztosan megizzadnék, mire besakkoznám, ha beférne egyáltalán :)). azért írd majd meg, légyszi, hogy mi lett a vége

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Érdekesen hangzik, ha jól emlékszem régebben a szerviz és a GLS is vitte ki a TVket.

Nem hinném, hogy a Telekom úgy árul valamit, hogy nem egyeztetett a szállítóval, annak kiszállíthatóságáról. Az ügyintézők sajnos nem minden esetben látják át 100%ban a helyzetet, lehet, hogy a GLSsel van szerződés, de ha ő elutasítja szerintem megbízhat mást is a Telekom.

A hivatalos szállítási idő 30 nap, ami általában kevesebb, de az ilyen malőrök miatt szükség van az ilyen tág intervallumokra.

Ezen az oldalon írd meg az esetet, hogy hivatalosan is foglalkozni tudjanak vele: https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/elerhetosegek/internetes/online-uzenet

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most