Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Belépés a Telekom fiókomba


OldMike

Kérdés

Egy ideje nem léptem be a Telekom honlapon (PC), most próbáltam, de eléggé zavarosra sikeredett. Először email címmel próbáltam, de ott nem fogadta el az eddig érvényesnek gondolt jelszót. Ezután jött az MT azonosító, de a korábbi öt számjegyű jelszót ott sem fogadta el, viszont legalább felajánlotta az SMS-ben küldött kóddal az új jelszó beállítását. Innen most már (legalábbis a számítógépen) boldogság van.

A mobilos alkalmazás már más tészta. Ott automatikusan beléptet a telefonszámmal, nem emlékszem, hogy valamikor a kezdeteknél kellett-e megadni jelszót, ha kellett is már nem emlékszem rá (szerencsére úgy tűnik, hogy nem is kell). Viszont a mobilnet egyenlegemet nem tudom megnézni, pontosabban 0 MB-ot ír, ami persze nem igaz, mert a számítógépes belépés esetén kiírta a valós értéket. A személyes adatoknál felkínálta a Telekom fiókkal történő belépést. Azért ez is érdekes volt, mert csak az email címes azonosítót adta fel, viszont csak a számítógépen (a telefonszámhoz) megadott új jelszót fogadta el, és be tudtam lépni. Persze a mobilnet egyenleget most sem adja meg, ez úgy látszik, hogy az applikáció sajátossága :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...