RAZR

Nokia 7 Plus kijelző nem kapcsol be

Kérdés

Hello.

Volna egy problémám, még viszonylag új telefonommal (múlt hónapban vásároltam).

Felcsatlakoztattam a mai nap töltőre, és akkor még be volt kapcsolva a kijelző. Aztán az értesítési sávot megnyitottam, majd bezártam, ekkor lefagyott a telefon kijelzője. Kikapcsoltam a kijelzőt, hogy majd én feloldom utána és ismét jó lesz (a régi telefonomnál ez működött). De sajnos nem működik, a kijelző azóta se kapcsol vissza, de a telefon meg be van kapcsolva.

Sajnos akkumulátort nem tudom kiszedni, mivel a telefon olyan, hogy a hátlapot csak szervizben lehet eltávolítani.

De ettől függetlenül, lehet vele mit kezdeni, tehát meg tudom valahogy itthon is csinálni, vagy vigyem be a Telekomba ahol vettem és ők megcsinálják?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Szerkesztés: Aki tud angolul, hasonló problémája van/volt mint nekem annak ajánlom ezt a videót. 

A készítő részletesen elmagyarázza és leírja mit kell tenned. A 13-as 123 módszer sikeres volt és azóta olyan a telefon, mint régen volt.

Ugyanakkor köszönöm a választ anonymus! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A kis használati utasításokon az áll, hogy ha szervizelni kell a telefont, akkor az értékesítőhöz vigyem be, szóval onnan gondoltam, hogy a Telekomba vigyem el.

Esetleg van ötleted, hogy mi baja lehet?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telekom biztos nem fogja neked szervizelni, max elküldik szervizbe 1-2hét.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most