brothers

Magas ping, mikro lag

Kérdés

Sziasztok! Sajnos már kb 1 hónapja tapasztalok mikro laggot és szokatlan pingeket. (Itt gondolok a régi norml 35-45 helyett 80-90). Egy 50 megabites DSL internetem van, idáig semmi probléma nem volt, de 1 hónapja elég rossz. Legfőképp online játékra használom a netet, de ha pl. elindítok egy youtube videót 1080p-ben megszakad a net egy pillanatra. Mit tudok ez esetben tenni? A választ előre is köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Írtam fentebb, hogy dsl :D Egyébként nem lenne bosszantó ha idáig nem lett volna tökéletes. Sajna 3 hete ez van. Ügyfélszolgálat meg nem tud semmit ugye. (Megmérjük a sebességet aztán annyi)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, brothers írta:

Hiába szabályozom már a sávszél felénél is szakad az egész.

Milyen neten vagy? dsl, optika, koax? tudja stabilan a neted az 50mbitet amikor szakadozik?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 órája, brothers írta:

Sziasztok! Sajnos már kb 1 hónapja tapasztalok mikro laggot és szokatlan pingeket. (Itt gondolok a régi norml 35-45 helyett 80-90). Egy 50 megabites DSL internetem van, idáig semmi probléma nem volt, de 1 hónapja elég rossz. Legfőképp online játékra használom a netet, de ha pl. elindítok egy youtube videót 1080p-ben megszakad a net egy pillanatra. Mit tudok ez esetben tenni? A választ előre is köszönöm!

QOS, a router előtt vagy a számítógépen , szabályozni melyik port , alkalmazás mennyit használhat, milyen prioritásban az internetből, dslreports.com mit mér?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most