Kérdés

Sziasztok. 

Olyan gondom van, hogy az ügyes szerelő nem a padlásra tette a parabolát annak idején, hanem a háznak a falára.

Ami eddig nem is volt nagyon zavaró. Viszont most vakolnánk a házat, és eléggé útban van. 

A kérdésem az lenne, hogy ehhez ki kell e hívni a szakembert, vagy csak mi leszereljük addig egy kicsit, majd vissza?

Köszi a segítséget.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

6 órája, anonymus írta:

Da vissza teszi ugyan oda, vagy máshova de kb arra néz amerre kell. El lehet sütni hogy jaaj elmozdult, meg már hónapok óta kockás a kép. 

Igen így is lehet. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi.

Igen, végül fel is hívtam őket, és azt mondták, hogy nyugodtan leszedhetjük magunknak. És vissza is tehetjük. Működnie is kell a dolognak. Amennyiben nem, akkor kell majd hívnom őket.

Szóval még egyszer köszi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
13 perce, btz írta:

@ApaFia

Valószínűleg pár ezrest le kell pengetni érte

Da vissza teszi ugyan oda, vagy máshova de kb arra néz amerre kell. El lehet sütni hogy jaaj elmozdult, meg már hónapok óta kockás a kép. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@ApaFia

Valószínűleg pár ezrest le kell pengetni érte

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, btz írta:

@Evanics Loretta

Ha van eszközöd hozzá, ki tudjátok csavarozni a fejből a kábeleket és a tartókonzolt is. Majd vissza ugyanez. Illetve bepozicionálni ugyanabban az irányban, akkor nem kell, de ha problémás ez a művelet, akkor hívjátok ki a T-t. Nem tudom hogy ez ingyenes lesz e. 

Szerintem nem lesz ingyen. Ez nem hiba elhárítás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Evanics Loretta

Ha van eszközöd hozzá, ki tudjátok csavarozni a fejből a kábeleket és a tartókonzolt is. Majd vissza ugyanez. Illetve bepozicionálni ugyanabban az irányban, akkor nem kell, de ha problémás ez a művelet, akkor hívjátok ki a T-t. Nem tudom hogy ez ingyenes lesz e. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most