best01

Tv go HD csatorna

Kérdés

Sziasztok! Tervezi-e aTelekom valamikor  Tv go HD adás indítását? Vagy olyan nagy műszaki,anyagi probléma?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Szívesen és igen (én azt remélem igazán és azt várom, hogy visszarakják nagyképernyőre a TV GO-t, mert a mobilos, laptopos egérmozi számomra nem az igazi) :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a "remény hal meg utoljára"

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @best01, btz válaszán nem változtat, de hogy árnyaljam a képet, igen, anyagi, műszaki feltételek és a tartalomszolgáltatói megállapodások is befolyásolják. remélem, hogy idővel változik, de egyelőre nem tudunk róla, hogy HBO GO szerű működésre térnének át. ott ahol a megállapodás és az internet sebesség lehetővé teszi, HD-ben adják a filmeket, no meg kábé minden okoseszközön elérhető. de más a játszótér, kétperces Google kutakodás után azt találtam, hogy 2016-ban 134 millió előfizetőjük és több bevételük volt, mint kis hazánk költségvetési hiánya. a Ténél pedig ennek százalékosan mérhetetlen arányában vagyunk tévés ügyfelek, ráadásul a Tének a hálózatot is ki kell alakítania és üzemeltetnie, így elsődlegesen szerintem nem a streaming cuccal foglalkoznak (szóval az HBO-nak aprópénz minden platformra és oprendszer verzióra optimalizálni, miközben hálózatra nem költenek)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv! 

Egyelőre nem tudunk arról, hogy a Telekom tervezi e a Spíler2 HD verziójának adását felvenni műsorkínálatába vagy a TVGO kínálatába.

Amennyiben kapunk erről információt, itt jelezni fogjuk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most