Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom Fast3686V2 probléma


Atesz

Kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e tervben le cserélni ezt a fantasztikus eszközt a Telekomnak valamikor a közeljövőben?!

Számos probléma van vele, többek közt nagyon gyenge Wifi és pár nap alatt képes úgy  le lassulni, ha pingelem a válaszidő 30-500ms ig terjedő tartományban van holott helyi hálózatban a ping 1ms alatt szokott lenni. (A pingelés PC ről történik utp összeköttetéssel nem wifiről!)
Ha újra indítom az eszközt akkor ez rendbe is jön, de pár nap és megint lassul a hálózat döglődik a rendszer. 

Elég sokan vagyunk a házban így persze megy a 3 STB az IPTV-hez meg pár számítógép, de gondolom másnál se 1 PC és 3 STB megy, nem beszélve a jó pár okostelefonról és tablet, laptop.

A Wifi részt megoldottam egy másik routerről amit AP módban használok.
Most teszt jelleggel ki kapcsoltam a wifit a Sagecom-on. Kíváncsi vagyok, hogy így tapasztalható lesz e a lassulás. 

Internet sebességgel nincs gond, IPTV is frankón működik, de mikor már ennyire be lassul a hálózat a számítógépek nem kimondottan szeretik. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...