Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Huawei Mate 20 pro


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum!

E héten vettem egy huawei Mate 20 pro telefont.Jol működik,de van egy weboldal ami rendre nem töltődik be a telefonon található egyetlen böngészővel sem.Más mobilokon betöltődik.Pc-en is.Vannak még olyan dolgok is hogy egy-egy böngésző időként lefagy a böngésző a mobilon.Gyári visszaállitás történt már.Egyébként más weboldalakat betölt.Nagyon klassz telefon.A huawei ügyfélszolgálaton megnézték.Mondták hogy a telefon jó.Mivel legtöbb weboldalt betölti.Mondták azt is hogy mivel a legfrisebb android van rajta,ighy előfordulhat hogy egyes weboldalak nem töltődnek be,amik nem rendelkeznek a legfrisebb biztonsági előirásokkal.Az oldal amiről szó van, firstphone.hu ez nem jön be ezen a klassz telefonon.Sem chrome-ban sem operában,sem firefoxban,sem Safari böngészőn.ugy látom hogy ez a telefon nagyon érzékeny a biztonsági dolgokra.Tényleg létezik hogy a legfrisebb androidos prémiumtelefonnál lehetnek ilyen komptatilitási gondok?

Pl gmail applikáció nem rezeg mikor email jön pedig be van állitva.Google play is be van állitva hogy ne automatikusan frissitsen,hanem jelezzen hogy van frissités.Nem mindig jelez stb.Chrome verzio:71.0.3578.99 Android verzio:9 Modell:LYA.L-29 Nagyon köszönöm válaszukat!

 

Screenshot_20181218_181635_com.android.chrome (1).JPG

Screenshot_20181218_182009_com.opera.browser (1).JPG

Screenshot_20181218_181842_org.mozilla.firefox (1).JPG

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Szia @Márffy Magdolna!
A Chrome-ban látszik, hogy 'Too Many Redirects' hibával száll el az oldal. Ez akkor jelentkezik ha átirányítási loopba kerül az oldal. Ez sok dologtól előjöhet és biztosan nem a készülék hibája valamint nincs köze az Android verziójához sem hanem az oldal üzelemtetőinek a hibája. A chrome által ajánlott süti törlés lehet megoldás a problémára esetleg. Valamint célszerű a böngésző adatait törölni hátha segít rajta de ahogy fentebb jeleztem ezt valami előidézi ami független a készüléktől.

 

Az értesítések valósznűleg azért nem érkeznek meg/nincs vizuális visszacsatolásuk mert az adott alkalmazás akkumulátor kímélő módba kerül. Ez a beálíltásokban orvosolható.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Gondolom a weboldal betöltési hiba már megoldódott, szerintem a FirstPhone oldalával volt gond. Ha Safariban is megnézted - ami kizárólag  készülékeken fut -, és ott sem töltött be, akkor az oldal a hibás. :)

A másik problémára megoldás: előttem már @WHOAMI is leírta, a Huawei "betegesen" kilövi az appokat, ilyenkor az értesítések sem érkeznek meg. Orvosolásához először az appváltóban a kis lakat segítségével zárold le az appot (hogy ne takarítsa ki a RAM-ból), valamint Telefonkezelőben, az Akku opció alatt az adott appokat állítsd át kézi kezelésre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
47 perce, abit írta:

Gondolom a weboldal betöltési hiba már megoldódott, szerintem a FirstPhone oldalával volt gond. Ha Safariban is megnézted - ami kizárólag  készülékeken fut -, és ott sem töltött be, akkor az oldal a hibás. :)

A másik problémára megoldás: előttem már @WHOAMI is leírta, a Huawei "betegesen" kilövi az appokat, ilyenkor az értesítések sem érkeznek meg. Orvosolásához először az appváltóban a kis lakat segítségével zárold le az appot (hogy ne takarítsa ki a RAM-ból), valamint Telefonkezelőben, az Akku opció alatt az adott appokat állítsd át kézi kezelésre.

Kedves Abit! Hol találom az app váltót a Huawei Máté 20 pro mobilon? Beállításokban nem találtam. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...