Márffy Magdolna

2G és 3g közötti váltás hivásmegszakadás

Kérdés

Tisztelt Fórum! Dec közepn vettem egy huawei Mate 20 pro mobilt.Néhányszor megszakadt beszélgetés közben vagy kicsengéskor a hivás.jelentettem a Ténél a hibát,és közben elvittem a huawei hivatalos szervizébe is a készüléket,amit le is teszteltek.A huawei jónak mondta a telefont.igaza is lehet mert 10 hivásból mondjuk kettő szakadt meg.A té is kivizsgálta.Ők kihozták hogy a 2g és 3 g közti váltáskor bontotta a készülék a hivást.ugyhogy náluk nincsen hiba.Simkártyacsere is volt már.Én sem mobilhibára gondolok,de a Tétől ezt kijelentést nem tudom értelmezni.Kérdésem,hogy ez mit jelent pontosan,s én mit tudok tenni ezellen?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Már az is volt december végén. Huawei él mondták hogy most nem kell már ezt tenni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, Márffy Magdolna írta:

Most csináltak a Huawenél a Hicare alkalmazásban távvezérléssel még egy diagnosztikát.Küldtek egykódot és azt kellett beütni az app-ba és közben vonalban voltam és leellenőrizte magát a készülék.A technikus meg látta a kommunikácio vizsgálatakor,hogy nem hibás a készülék.Ez ma volt.

Ezek szerint a T-nél lesz a gond.

Mindenesetre én csinálnék egy hard resetet a mobilon. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most csináltak a Huawenél a Hicare alkalmazásban távvezérléssel még egy diagnosztikát.Küldtek egykódot és azt kellett beütni az app-ba és közben vonalban voltam és leellenőrizte magát a készülék.A technikus meg látta a kommunikácio vizsgálatakor,hogy nem hibás a készülék.Ez ma volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Arra számítottam, hogy a gyenge térerő okozza, de akkor így nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 g van. Budapesten használom. Full térerö volt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Márffy Magdolna, akár meg is oldhatja, de ezt nem tudjuk megmondani (prémium teló, tehát ha gond van vele, akkor az világviszonylatban jelentkezik, és a Huawei az ázsió megőrzése miatt biztosan gyorsan ráfekszik a megoldásra). ugyanakkor az általad írtak alapján az is kérdéses, hogy hol használod, amikor a fentieket tapasztalod. milyen ott a térerő, illetve 4G van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na de ilyen nem lehetne ilyen jelenség. Huawei közölte hogy a készülék jó. Egy frissítés is megoldja ezt? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia,

Szerintem arra gondoltak, hogy telefonálás közben a mobilnet be volt nálad kapcsolva, közben a mobil átváltott 2G-ről 3G-re, vagy fordítva, és ezért volt ez a jelenség. Kapcsold ki a mobilnetet, úgy lehetséges, hogy nem fogsz ilyen problémába ütközni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most