RagingPanda

Steam throttling?

Kérdés

Sziasztok!

Múlthét pénteken vettem észre, hogy a Steam nem hajlandó 300 kb/sec-nél többel lefelé tölteni, először nem foglalkoztam vele gondoltam majd megoldódik, közben kipróbáltam minden más hasonlót ahol van accountom és uplay, origin, battle.net, gog galaxy nem küzd ezzel a problémával.

Próbáltam steam store locationt váltani, de nem használt. Kipróbáltam VPN-en keresztül és akkor ismét maximális sebességgel tudtam letölteni. Ismerőseim a lakhelyünkön szintén szenvednek ugyanettől ha Steamről van szó.

Azt szeretném kérdezni, hogy ti esetleg tapasztalatok hasonlót?
Tényleg lassítják vagy esetleg a routing nem okés?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Bocsi a kései válaszért, meló miatt nem voltam gépzközelben.

Pénteken, ahogy hazaértem kipróbáltam és most már nálam is jó, valami "jó hosszú ideiglenes probléma" lehetett, most már minden ok.

Köszi a válaszokat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @RagingPanda, cimbimnél megnéztük, mi is játszottunk a location-nel, és attól függetlenül nála is a SafranyFerenc86-hoz hasonlót mértünk (50-100 Mb/s körüli letöltés 150 Mb/s körüli csúcsokkal). mindezt tarkította ugyan pár, pillanatnyi letöltési völgy is, de általánosságban rendben lévőnek tűnik

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam általában 100-110 Mbit/sec-mal jön le Steamről a letöltés, de néha ha jó napja van, akkor felkúszik 250 Mbit/sec-ra is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most