Robxer

E-mail szolgáltatás probléma

Kérdés

Üdv. Olyan problémám van, hogy egyszerűen nem tudok belépni a levezőprogramba. Nem csináltam semmi jelszó változtatást meg semmi olyan dolgot ami ezt vâltaná ki. Mi lehet a baj? Hogyan tudnám orvosolni a problémát? Jelszó változtatással próbálkoztam már de olyan mintha észre se vette volna a rendszer. Mással is történt ilyen? Ügyfélszolgálatot is hívtam már Vanda elakadt amikor elmondtam neki a bajomat. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Üdv @Robxer

- Milyen fajta levelező programról van szó? A Telekom webes levelező klienséről, vagy valamilyen letölthető levelező kliens alkalmazásról? 

- Mik a beállítások, ha PC-s kliensről beszélünk? 

- Próbáltál e bejelentkezni másik böngészővel, ha a Telekom webes email kluenséről beszélünk? 

- Mi a hibaüzenet a belépési kísérletnél? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv. A telekom webes levelező klienséről. Igen próbáltam. Opera, Chrome. Nem ír semmilyen hibaüzenetet egyszerűen. Pár másodperc múlva visszadob a bejelentkezési oldalra. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Próbáld meg törölni a webmail.telekom.hu oldalhoz tartozó összes sütit és minden egyéb böngészési adatot, majd indítsd újra a szolgáltatásaid, de igazából a lényeg az lenne, hogy új IP címről próbálkozz. Például mobilinternetről. Ha továbbra sem megy, próbálj meg az online ügyfélszolgálaton ismét egy új jelszót beállítani, ügyelve arra, hogy biztosan a megfelelő jelszavat adod meg. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Robxer,

Nálam Firefox alatt (67) nincs semmi gond, problémamentesen be tudok lépni, és levelezni. Próbáld meg te is ezen böngésző alól.
Még egy tipp: inkognitó módban nézd meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Már megoldódott. A szolgáltató blokkolta az email fiókomat. Illetékteken spam küldés végett. Na ilyen sem fordult elő velem még sosem. Azt javasolták csináljak egy vírusírtást és feloldják a tiltást. Köszönöm a válaszokat. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Robxer

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet hogy valaki lenyúlta az SMTP jelszavad azzal nyomatta a massmailt. 🙂 Csak viccelek 😃

A lényeg hogy most működik 👍

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most