bazsee83

Zalaegerszegi járás

Kérdés

A Zalaegerszegi járásba mi tartozik bele? Vasboldogasszonyban ami Zalaegerszegtől 10km csak a Net Plusz díjcsomag érhető el ami 30Mbit/s és ebből jó esetben jön 19 Mbit/s ( zte speedport entry 2i modemem van). Ez lássuk be harmat gyenge a mai világban amikor 4G/LTE a lakásban 60 Mbit/s alatt nem nagyon van (csak ugye nem mindig vagyok otthon, hogy megosszam a mobil netem). Az egyik szerő mondta, hogy állítólag 2021ig mindehol lesz optika, ugyhogy legyek türelmes :-) .

A lényeg, hogy számíthatok a közeljövőben gyorsabb vezetékes internetre, vagy sem?

Üdv.: Balázs

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Hello @bazsee83, Vasboldogasszony bizony a Zalaegerszegi járásban van, viszont ott nem a Té nyerte a fejlesztési támogatást. ettől függetlenül persze a Té is fejleszthet ott, de ha így lesz, szerintem biztosan csak a most futó szélessáv programok után

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Remélem ezekre az adatokra van szükség

Képernyőfotó 2019-11-11 - 14.05.29.png

Képernyőfotó 2019-11-11 - 14.20.29.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: bazsee83

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2021-re még biztosan nem lesz optika egy halom helyen, márha az optika alatt azt értjük, hogy házig vagy épületig elhúzott optika. Ha nem arról beszélünk, hanem településig elhúzott optikáról, akkor megeshet, hogy igaza van annak, aki ezt mondta. 

Tegyél fel DSL vonali infókat, ami a ZTE-d webböngészőben elérhető adminisztrációs felületéről tudsz leolvasni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most