zolee1209

F@st 5655v2 AC route menü inaktív

Kérdés

Sziasztok!

Címben szereplő eszköz beállításával gondban vagyok.  Van egy kamerás rendszerem, amit szeretnék távolról is elérni. Saját hálózaton belül természetesen megy. Készítettem új NO-ip-s fiókot, ezt be is állítottam DynDNS-en, frissít megfelelően. Portot tudtam neki nyitni. Csak az IP cím fordítás, vagy mi, az hiányzik talán. Az egykori pirelli routeremen ezt sikerült összehozni, úgy emlékszem virtual server néven futott a dolog. Ebben a jószágban viszont amire tippelek, hogy a beállításával oké a dolog, nem módosítható semmi.

1. Miért inaktív ez a lap?

2. Hol tájékozódhatok arról, hogy ezt javítani fogják? (Arra nem emlékszem, hogy ez valamelyik régebbi FW-rel aktív volt-e, nem sűrűn nézegetem.)

3. Milyen lehetőségeim vannak még, vagy mit is keresek valójában :) ?

fast.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

Routing

• Az útválasztás,  hálózati  forgalomirányítás vagy  routing  annak  kiválasztását  jelenti, hogy a hálózatban  milyen  útvonalon haladjon  a  hálózati forgalom.

• Csomagkapcsolt  hálózatokban  az útválasztás határozza  meg a  csomagtovábbítást  (packet forwarding), azaz a  logikai címzéssel ellátott csomagok  átvitelét a forrás irányából  a  cél irányába

Útválasztás típusai

• Statikus–A routeren beállítjuk azt, hogy egy adott alhálózat melyik távoli hálózati eszközön keresztül érhető el–Sokat kell állítgatni, nem javítja a hibákat, nem rugalmas

• Dinamikus–A routeren azt állítjuk be, hogy ő melyik hálózatokba "lóg bele" –mi érhető el rajta keresztül –Kezeli automatikusan a hálózati topológia változásait

Tehát ez a lap a statikus routing beállítására szolgál. Mezei usernek full felesleges. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Béna voltam, nem megfelelő porton akartam elérni az oldalt. :D Az most már megy...

Ettől függetlenül érdekelne, mi ez a lap, mire lenne jó?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most