Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekomos Note 10 frissítés


valtermiki

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
Ekkor: 2020. 06. 30. at 17:50, valtermiki írta:

Igen, hiába nyomogatom. Az az érdekes hogy a párom s9- én ami igaz hogy független készülék de má a one UI 2.1 is fent van. A sammobile oldaláról letöltöttem a legújabb firmwaret... érdemes lenne azt megcsinálnom vagy várjak még hátha jelez majd a teló?

Inkább a hivatalos utat választanám, mert ha nem csináltál még úgy szoftver felrakást ahogy az a Sammobile oldalán le van írva, akkor tégla is lehet a telefonodból és akkor a gari is ugrik. Jobban jársz ha igényelsz egy Mobilfutárt viszik - hozzák a telot nem kerül semmibe és 2-3 munkanap alatt kész van a márkaszerviz vele.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, Roli82 írta:

Szia!

Sammobile szerint már nagyon régóta ki van adva. Link

Köszönöm a gyors válaszodat. Utána is néztem és tényleg fent van a Sammobile oldalon. Én csak azt nem értem hogy maga a telefon miért nem találja a frissítést ha már ilyen régóta elérhető...vagy talán a telekom még nem adta ki hivatalosan?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, valtermiki írta:

Köszönöm a gyors válaszodat. Utána is néztem és tényleg fent van a Sammobile oldalon. Én csak azt nem értem hogy maga a telefon miért nem találja a frissítést ha már ilyen régóta elérhető...vagy talán a telekom még nem adta ki hivatalosan?

Ezt én sem értem, mert ha Sammobile oldalán ott van a TMH (T-Mobile Hungary) akkor az ki van adva hivatalosan is.

Esetleg, márkaszervizt meg lehetne kérni tegye már rá garancián belül a legújabbat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
7 órája, teherwagon írta:

Hello, csúszás lehet benne, mert a Samsung (mint minden más gyártó) szakaszosan frissít. de az első verziós még tavaly jött ki, így jónéhányat meg kellett volna már kapnod. beállítások/ rendszer és frissítések/ szoftverfrissítés mit mutat?

Hello.

A telefon szerint naprakész.

Screenshot_20200630-173338_Software update.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 perce, teherwagon írta:

Igen, ez a tavaly augusztusi, utolsó 9-es verzió :( és gondolom, a frissítések keresése gombot is hiába nyomogatod :(

Igen, hiába nyomogatom. Az az érdekes hogy a párom s9- én ami igaz hogy független készülék de má a one UI 2.1 is fent van. A sammobile oldaláról letöltöttem a legújabb firmwaret... érdemes lenne azt megcsinálnom vagy várjak még hátha jelez majd a teló?

 

7 perce, teherwagon írta:

Igen, ez a tavaly augusztusi, utolsó 9-es verzió :( és gondolom, a frissítések keresése gombot is hiába nyomogatod :(

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...