Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Domino Most szolgáltatás lemondása


KatEdi79

Kérdés

Sziasztok! 

A facebookon a Telekom HU csoportban már feltettem a kérdést, de sajnos nem tudtak segíteni, ezért írok ide. Nemrég olvastam a bejegyzést, hogy a Domino Most szolgáltatás június 1-je óta 190 Ft. Ezek után szeretném lemondani a szolgáltatást. Hogy tudom ezt megtenni? 

Előre is köszönöm! 

Üdvözlettel Edina 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Hello @KatEdi79, nem véletlen, mert sehogyan. nem megújuló Domino cucc, így ha megrendeled, 30 napig él, aztán lejár, és eldöntheted, hogy megrendeled-e újra. ha 1-je óta még nem rendelted meg, akkor neked még biztosan nem fizetős (ha ezért kérdezted). ha meg 1-je óta rendelted meg, akkor már úgyis kifizetted 30 napra a 190 Ft-ot. ami egyébként még így is megéri, ha pl. egy Fix csomagnál hálózaton belül beszélsz legalább 12 percet (190 osztva a normál 25 Ft-os és a mostos 9 Ft-os percdíj különbségével). szóval nem örülök, de én speciel a gyereknek változatlanul be fogom kapcsolgatni (és örülök, hogy 25 helyett 9 Ft-ért dumál, mert így is, úgy is dumál B|)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia! KatEdi779! A Domino Most opciót nem kell lemondanod. Ha jelenleg be van kapcsolva számodra azt tudod a bekapcsolástól számítva 30 nap végéig használni, utána automatikusan kikapcsolja a rendszer. Ha szeretnéd igénybe venni a jövőben, akkor 190 Ft lesz 30 naponta a díja, és minden 30 naponta neked kell megújítani a Telekom Appban, ahogy eddig is tetted, míg díjmentes volt. Ha a jövőben nem kívánod igénybe venni, akkor nincs vele további teendőd, ha kikapcsolta a rendszer. Erről SMS-ben értesítés érkezik az adott számra a kikapcsoláskor.

Ekkor: 2020. 07. 07. at 19:22, KatEdi79 írta:

Sziasztok! 

A facebookon a Telekom HU csoportban már feltettem a kérdést, de sajnos nem tudtak segíteni, ezért írok ide. Nemrég olvastam a bejegyzést, hogy a Domino Most szolgáltatás június 1-je óta 190 Ft. Ezek után szeretném lemondani a szolgáltatást. Hogy tudom ezt megtenni? 

Előre is köszönöm! 

Üdvözlettel Edina 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...