Istvan99

Előleg

Kérdés

Sziasztok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok most szeretnék új előfizetést csinálni és telefont kihozni. de hallottam am hogy előleget kell fizetni mivel új előfizető vagyok! Hogy az kb mennyi lehet? a telefon amit szeretnék az egy SAMSUNG GALAXY A71 havi részlet 16880 a telefon teljes ára az 155760 ft. Ebből ki derül mennyi az előleg? 

köszönöm a válaszokat! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Nagyon szívesen! A konkrét meghatározott összeg kiírásra fog kerülni a rendelés során. Adott rendeléshez azt az összeget szükséges vállalni. ^Oszkár

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen ezt megtaláltam énis, viszont valaki azt mondta hogy a készülék árának a 30% a szokott az előleg lenni. De amúgy köszönöm a választ! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Előleggel kapcsolatban bővebb információt ezen a linken találsz.  Új előfizetés, vagy készülékvásárlás esetén fizetőképességet vizsgálunk. Annak eredményétől függően mobil előleg befizetését kérhetjük. A kezdőrészlet és az előleg nem megegyező tétel, a rendelés során az adatok kitöltését követően fut le a vizsgálat, mely meghatározza és ki is írja, hogy szükséges-e előleget vállalni a teljesítéshez vagy sem. Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Oszkár

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most