Ugrás a tartalomhoz
  • 0

otthoni halozat kialakitasa (IPTV es Internet)


Norbert1

Kérdés

Sziasztok

olyan kerdessel fordulok szakertokhoz, hogy a hazunkba veges hataridon belul szeretnek internetet es IPTV-t. Optikai kabel ki van epitve.

gondjaim ott kezdodnek, hogy ertelmezesem szerint max 3 STB lehetseges, de 4 TV lenne.

a kerdes erre vonatkozoan, hogy mehet-e TVGO az egyik TV-n ilyenkor es nem kell STB.

a masik pedig, hogy egy sajat routerba szeretnek beruhazni, ami mesh-es plusz mesh-es wifi pontokkal szeretnem felepiteni  a vezetek nelkuli rendszert a hazban.

8 LAN vezeteket kellene kezelni (1 IP kamerarendszer, 3 IPTV, 2 ethernet fali csatlakozo, 2 wifi mesh egyseg) 

az egyik wifi adot pedig kabellel a TV-hez csatlakoztatni.

remelem nagyjabol ertheto amit ossze sikerult hordanom.

szoval szerintetek mukodhet a rendszer? 

koszonom valaszotokat elore is, foleg ha epito jellegu.

 

Norbi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia! LAN 1-re köss egy Swichet ott oszd szét a 8 lan eszköz felé nem lesz vele gond. 

A LAN2-3-4 be IPTV és azzal 3 tv-t tudsz üzemeltetni. Sajnos a TV GO nem megy okos tv-n pont ezért szerintem.
Nekem a 4. tv-n digitális kábeltv van, szerencsére elég, ott kevés csatorna van de legalább beszélget valami mikor kell. IPTV- ne swichel, előfordulhatnak gubancok, azok legyenen a HWGbe kötve közvetlenül mindenképpen!

Amennyiben a 4. tv-re is IPTV-t szeretnél újabb előfizetés szükséges aminek kb semmi értelme. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Atesz
kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Atesz írta:

Szia! LAN 1-re köss egy Swichet ott oszd szét a 8 lan eszköz felé nem lesz vele gond. 

A LAN2-3-4 be IPTV és azzal 3 tv-t tudsz üzemeltetni. Sajnos a TV GO nem megy okos tv-n pont ezért szerintem.
Nekem a 4. tv-n digitális kábeltv van, szerencsére elég, ott kevés csatorna van de legalább beszélget valami mikor kell. IPTV- ne swichel, előfordulhatnak gubancok, azok legyenen a HWGbe kötve közvetlenül mindenképpen!

Amennyiben a 4. tv-re is IPTV-t szeretnél újabb előfizetés szükséges aminek kb semmi értelme. 

koszonom a valaszt.

a 4.TV bekotese konkretan hogy valosul meg ilyenkor fizikailag?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...