lesalma

telekomtvgo: hiányzó csatornák

Kérdés

IPTV Szuper Családi HD előfizetésem van. Átregisztráltam a tvgoról a telekomtvgora és meglepetéssel tapasztaltam, hogy csak 16 csatornát látok, a kedvenc sportcsatornáim (sport 1 ,2 spíler 1, 2) közül egyet sem.... A telekom honlapon található csatornakiosztás szerint egy csomó további csatornát is látnom kellene. Ezek hol vannak???

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

szia @lesalma,

ha sikeresen beregisztráltál, akkor a Műsorújság lap alatt kellene megtalálnod az összes elérhető csatornát. 

712D4EE6-00DB-437F-B1EB-E67DED3E0DC8.jpegB77A6F67-654C-4786-BA9D-812E0B8B4BCA.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Én látom a csatornákat, a spíler 2-t lejátssza, az 1.-hez meg azt írja, hogy a tartalom lejátszása nem lehetséges. Mi lehet a probléma?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @pappszi!

Magának a csatornának elérhetőnek kell lennie, de amikor épp Premier League vagy BL meccs megy műsoron, sajnos nem elérhető TVGO-n keresztül. Ennek vizsgálata már folyamatban van, hogy jogi oka van-e, vagy technikai hiba. Amint ezzel kapcsolatban illetékeseink hivatalos választ kapnak várhatóan fel is fogjuk rögtön tüntetni. Így javasoljuk kövesd közösségi csatornáink. ^Oszkár

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most