Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Kaon CG3000 port beállítása.


Beni2360

Kérdés

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia

 

Nem bonyolult:

-a szerver ip címe: beírod az ip címét az eszköznek, aminek a portját engedélyezni szeretnéd

-Külsö port indítása, vége: ide azt a két portszámot írd, amit szeretnél, hogy az internet felöl látható legyen. Ha csak egy portot szeretnél nyini,akkor mindkét mezőbe ugyanazt írd. Ha többet,akkor tól-ig (pl 10000-től 10020-ig)

-Belsö port.... : ugyan ez, csak az a port, amit az eszközöd használ.

 

Pl ftp elérés esetén a portszkennerek és vállalkozó kedvű crackerek ténykedésének megelőzése érdekében a belső port: 21, külső port pl 53421

A listában nem tudom pontosan mi lehet, azt gondolom,hogy a főbb szolgáltatások (ftp,http,dns, stb) port értékeit írja be automatikusan.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Köszi a segítséget sikeredet, ftp szerver kiválasztva be is írta a 21-t  és a külsőnél meg cseréltem a NAS-nél nyitott port számra. Középen mega mindkettőt kellett választani. Evvel a név választással és a külső belső dolgokkal voltam gondba. :/ De a végén könnyebb volt mint gondoltam.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Beni2360
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2020. 11. 08. at 16:21, Beni2360 írta:

Nemrégen kaptam csere képen ezt a Kaon CG3000  modemet de nem tudom hogyan kell beállítani , mit hova kell írni és kiválasztani, hogy portot nyisson a torrentnek?  Nem nagyon csináltam ilyet, tehát valami részletes leírás kérhetnék? imageproxy.php?img=&key=4d4faa2b0b2835da

Köszönöm előre is a segítséget.

imageproxy.php?img=&key=4d4faa2b0b2835da

PORT tov.PNG

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...