Ugrás a tartalomhoz
  • 0

tv csatorna


Zoli21

Kérdés

Tisztelt Operátor!

Azzal a szándékkal regisztráltam a fórumba,hogy valamilyen formában hangot adjak azon észrevételemnek a DTV adását nem lehet fogni.

Tudomásom szerint a Debrecen Tv adása Nagyváradig már elérhető.

Ez csak abban az esetben igaz ha vaklaki kéri! A központban az látják kezelők automatikusan van, de ehelyett egy másik adás látható.

Kérem ha valaki tud ebben a kérdésben illetékesekkel kapcsolatba lépni  tegye meg!

Tisztelettel : Rendszeres előfizető

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

A lakossági ÁSZF 2/d függelékében, az 1.4. pontban található hogy a Telekom az adott helyi TV-ket mely településeken szolgáltatja, Itt megtalálod. Továbbítottuk üzeneted kollégáinknak, ha változás történik, közzétesszük az ÁSZF-ben ugyanebben a pontban. ^Kata

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Kata!

Örülök ,hogy elolvasta bejegyzésem!

De az igazság  az én már nem bízom a  kedvező változásban!

Településünkön éppen most volt csatorna kiosztás változás, na persze csatornák  szűntek meg és új csatornák lettek (ezt nem jellemezném).

A Debrecen Városi televízió mely Hajdú Bihar Megyéről igen sok információt közöl ,közölhetne a vidéki emberek számára is, nem fért bele a változásba!

Ezt csak sajnálni tudom!

Tisztelettel: Zoli21

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, Zoli21 írta:

Kedves Kata!

Örülök ,hogy elolvasta bejegyzésem!

De az igazság  az én már nem bízom a  kedvező változásban!

Településünkön éppen most volt csatorna kiosztás változás, na persze csatornák  szűntek meg és új csatornák lettek (ezt nem jellemezném).

A Debrecen Városi televízió mely Hajdú Bihar Megyéről igen sok információt közöl ,közölhetne a vidéki emberek számára is, nem fért bele a változásba!

Ezt csak sajnálni tudom!

Tisztelettel: Zoli21

Szia! Milyen településről szeretnéd nézni a DTV-t?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...