Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szolgáltatás bekötése március 8 - március 22 között


Nizsaszór Nibor

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
2 órája, Nizsaszór Nibor írta:

Kedves Telekom!

Március 8-tól lesznek szolgáltatás bekötések? Rendelésem van folyamatban. Kösz.

Szia! Köszönjük megkeresésedet. A napokban bejelentett korlátozások nem befolyásolják a szolgáltatásaink létesítéseit. A szerelő munkatársaink a legnagyobb körültekintéssel és védekezésben el tudják végezni a bekötést (kézfertőtlenítés, maszk, lábzsák). ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
15 órája, Telekom szakértő írta:

Szia! Köszönjük megkeresésedet. A napokban bejelentett korlátozások nem befolyásolják a szolgáltatásaink létesítéseit. A szerelő munkatársaink a legnagyobb körültekintéssel és védekezésben el tudják végezni a bekötést (kézfertőtlenítés, maszk, lábzsák). ^Noel

Köszönöm szépen a választ!

Nem is a fertőzéstől tartottam, mert biztos vagyok benne, hogy a szerelők betartják a szabályokat, és jómagam is nagyon fegyelmezett és szabálykövető vagyok, csak abban nem voltam biztos, hogy az új kormányrendelet miatt folynak-e bekötések.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Telekom, a megadott időpontban egyszer próbáltam elindítani telekom üzletben az átkötést költözés miatt, azt mondták a vírus helyzet miatt nem vehetnek fel igényt. Nyomban hívtam a 1414 et. Sajnos mai napig nem történik semmi, már lassan 3 hete.kb 4* indítottam az igényt központon keresztül de  valami miatt mindig törlik, amiről tájékoztatást sem kapok sem emilben sem telefonon. Mai napon ismét elindítottam az átkötési igényt. De még a rendszerben sem látom az átkötési igényről a dokumentumot

Kérem a segítségüket, kihez tudok fordulni. 

Több mint 10 éve ügyfelük vagyok, de kezdem azt érezni, hogy cserben hagytak ebben a nehéz időszakban amikor még 2 iskoláskorú gyermekkel is kellene digitálisan tanulni. 

Köszönöm a segítséget, ha kapok végre. 

 

Üdvözlettel 

Krisztina 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 03. 06. at 10:26, Nizsaszór Nibor írta:

Köszönöm szépen a választ!

Nem is a fertőzéstől tartottam, mert biztos vagyok benne, hogy a szerelők betartják a szabályokat, és jómagam is nagyon fegyelmezett és szabálykövető vagyok, csak abban nem voltam biztos, hogy az új kormányrendelet miatt folynak-e bekötések.

Szia, nálad bekötötték a szolgáltatást? 

 

Köszi a választ

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...