SGyuri

Roaming mobilinternet meltanyossagi ido utan

Kérdés

Meltanyossagi idot tulleptem es mobil internetet szeretnek hasznalni EU orszagban. Milyen lehetosegim vannak? ( nem szeretnek szerzodest kotni helyi szolgaltatoval)

Azt latom hogy hivas es sms utan kell pluszt fizetni, de mi a szabaly az adat hasznalattal?

Jelenleg telefonom nem tud csatlakozni az adat halozathoz (adatforgalom engedelyezve, szolgaltato manualisan kivalasztva), hivni es sms-t kuldeni tudok.

Koszonom valaszotok!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2021. 07. 26. at 15:54, SGyuri írta:

Meltanyossagi idot tulleptem es mobil internetet szeretnek hasznalni EU orszagban. Milyen lehetosegim vannak? ( nem szeretnek szerzodest kotni helyi szolgaltatoval)

Azt latom hogy hivas es sms utan kell pluszt fizetni, de mi a szabaly az adat hasznalattal?

Jelenleg telefonom nem tud csatlakozni az adat halozathoz (adatforgalom engedelyezve, szolgaltato manualisan kivalasztva), hivni es sms-t kuldeni tudok.

Koszonom valaszotok!

Szia! Kérjük, írd meg nekünk érintett telefonszámodat privát üzenetben, hogy utánanézhessünk a lehetőségeknek és segítünk! Köszönjük! ^Szilvi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyelore 0 byte-ot sikerult felhasznalnom, nem ez a gond!

Az adathalozathoz nem is tudok csatlakozni szerintem azert mert tulleptem a meltanyossagi idokeretet.

Tehat a kerdesem meg egyszer:

Meltanyossagi idolimitet tullepve milyen lehetosegeim vannak mobil internet hasznalatara EU-n belul.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @SGyuri
Díjcsomagodban foglalt adatmennyiség felhasználását követően, ha nem szeretnél nagyobb díjcsomagra váltani, kiegészítő internet csomagjaink tudod igénybe venni és így tovább internetezni külföldön, EU-ban. Erről bővebben itt olvashatsz:  https://bit.ly/2oy4rme . Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk! ^Oszkár

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Net 3 GB-s elofizetesem van es maximum elerheto meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most