EvaZala

Zalaszentgrót mikor?

Kérdés

Kérdésem, hogy Zalaszentgróton - beleértve Csáfordot is - mikor lesz optikai hálózat?  A szomszed faluban (Zalabér) már több mint 2 éve van. Nálunk még nem is kérdezték, hogy kell-e. Pedig nagyon kellene, mert több mint 8 Mbs nem jön a rézvezetéken hozzám. Választ köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Szia! Köszönjük visszajelzésedet. Az illetékes műszaki területünk válasza alapján értesítünk, hogy a munkálatokat befejeztük mindkét településen, a hálózatunkra az engedélyeket a hatóságoktól megkaptuk. Kérjük, hogy a weboldalunkon felugró chat ablakban egyeztess a megrendeléseddel kapcsolatban munkatársainknál. Köszönjük. ^Noel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos ez nem igy van, éppen most váltottam az ösöreg DSL--csomagomról, mert a fenti linken elérhetö informácio szerint 30 Mbs lehetne nálam. A valóság azonban csak 8, mert itt még mindig a rézvezeték van és én messze vagyok az elosztó ponttól. Ezért érdekelne, hogy mikor lesz itt is az uj rendszer. Na mindegy, nem marad más hátra, mint várni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Zalaszentgrót Csáfordi utcában már elérhető a szélessávú internet szolgáltatásunk. A  IDE kattintva  alatt tudod ellenőrizni az elérhető csomagokat. ^Judit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most