Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TvGo


Miky

Kérdés

Szép napot!

Szeretném jelezni hogy még mindig nem oldódott meg a hang és képhiba az eszközömön ha élő tv adást nézek /Huawei Mediapad M5/.

Volt egy Lenovo yoga készülékem arra azt írták hogy elavult a rendszer és azért nem működik vettem egy korszerűbbet de ezzel sem oldódott meg a probléma.

Azután írták hogy egyes tv adások másképpen vannak kódolva ezért nem működik.

Feltételezem hogy a programírók megfeszített tempóban dolgoznak a hiba elhárításán immáron harmadik esztendelye, mert igy ebben a formában számomra "0" pont az applikáció.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
Ekkor: 2022. 02. 28. at 9:18, Miky írta:

Kedves Oszkár!

Történt hibajegy rögzítés és szerintem még a mai napig szerepel a rendszerben.

Ne haragudj meg de ez a válasz és a további írogatás olyan mintha Vandával beszélgetnék semmi értelme.

Ez a hiba általános jelenség nem csak az én problémám, kérlek legközelebb akkor írjatok ha frissítenem kell az alkalmazást mert kész van a javított verzió.

Köszönöm

Szia! A fórum felületünk nem ügyfélkapcsolati csatornánk, azonban, ha privát üzenetben felkeresnek előfizetői adatokkal, a lehetőségeinkhez mérten segítünk nekik. Azért kértük be tőled a bejelentésed azonosítóját, hogy utána nézhessünk jelenleg hol tart a kivizsgálás és a hibajavítás, illetve, ha szükséges, meg tudjuk sürgetni ügyedet. Általánosságokban pedig, minden esetben értesíteni fogunk SMS formában, ha a bejelentésed lezárásra kerül. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Oszkár!

Történt hibajegy rögzítés és szerintem még a mai napig szerepel a rendszerben.

Ne haragudj meg de ez a válasz és a további írogatás olyan mintha Vandával beszélgetnék semmi értelme.

Ez a hiba általános jelenség nem csak az én problémám, kérlek legközelebb akkor írjatok ha frissítenem kell az alkalmazást mert kész van a javított verzió.

Köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...