Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optikai internet


racsi

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
17 órája, racsi írta:

Szia az lenne a kérdésem hogy 6447 Felsőszentiván Arany János utcában mikor lesz már optikai internet a Szabadság utcában már lehet rendelni lassan egy hónapja ez az utca rá merőleges mennyi idő még? 

Szia! Abban az esetben, ha a munkálatokkal, teszt mérésekkel végeztünk és az engedélyeket megkaptuk az elkészült hálózatunkra, akkor utána tudnak ügyfeleink leszerződni korszerűbb szolgáltatásokra. A településeden teljes lefedő fejlesztéseket végzünk, több üzemben zajlanak a munkák, melynek befejezésére év vége várható.  Javasoljuk, hogy kövesd figyelemmel ide kattintva https://bit.ly/1UpDBJD pontos cím megadása után, mikor érkezünk el hozzád a legkorszerűbb hálózatunkkal. Köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
2 órája, racsi írta:

Hát igen néztem azt az oldalt és az a furcsa hogy a mögöttem lévő utcában is van az előttem lévő be és a mellettem lévő be is igazából egész felsőszentiván területén van csak abban az egy utcában nincsen ezért érdekelne hogy már lehet hogy van csak az oldalra nem került fel vagy mi van

Szia! A fejlesztéseink folyamatosan és ebben a rendkívüli helyzetben csúszhatnak is a munkálatok, valamint egy településen belül lehetnek eltérések utcák szerint is. Mivel több telefonközpontról biztosítjuk a szolgáltatásokat, így ha valahol elkészültünk a korszerűsítéseinkkel, át is adtuk, ott már elérhető az igénylés. Türelmedet kérjük és köszönjük, míg hozzád is elérkezünk az optikai előfizetésekkel. Köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Telekom szakértő írta:

Szia! A fejlesztéseink folyamatosan és ebben a rendkívüli helyzetben csúszhatnak is a munkálatok, valamint egy településen belül lehetnek eltérések utcák szerint is. Mivel több telefonközpontról biztosítjuk a szolgáltatásokat, így ha valahol elkészültünk a korszerűsítéseinkkel, át is adtuk, ott már elérhető az igénylés. Türelmedet kérjük és köszönjük, míg hozzád is elérkezünk az optikai előfizetésekkel. Köszönjük. ^Noel

Ja vicc az egész 3 hónapja megy már ez az igéret ugyan annyit fizetek  30 netért mint mások az 1000 netért mert minden utcában van csak itt nincsen... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...