Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nem tudnak hívni


Barna Nikolett

Kérdés

Hello Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni,2 hónapja számhordozással áthoztam két telefonszámot a Yetteltől az egyik kifogástlanul működik a másik számomat egyes 20-as hívófelek egyszerűen nem érnek utol.(azt mondja be ,hogy a szám megváltozott)Csak a 20 asoknál van így.

Azért is furcsa mert nem minden számnál van ez így ,a másik,hogy ugyanazok a számok engem tudnak hívni míg a másik számot(páromét)meg nem...

Azon túl vagyunk,hogy máshogy írjuk be a hívó félnél a 0620vagy +3620 előjeleket ..SEMMI!

Itt a Telekomnál telefonos egyeztetés után sem találtak hibát..

Nem értem akkor..már a telefont is lecseréltünk (újra) hátha az lehetett a "hibás" de nem...

Tudna nekem valaki segíteni?

Előre is köszönöm!

Nikolett

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves @Barna Nikolett!

Ha már történt egyeztetés ügyfélszolgálatunkon és nem találtak hibát, javasolt lehet korábbi mobilszolgáltatóval egyeztetni. Segíthet még, ha azok az ismerősök is egyeztetnek saját szolgáltatójuk ügyfélszolgálatával a lehetséges hiba kapcsán, akik nem tudnak jelenleg elérni. Amennyiben továbbra is hibát tapasztalsz, javasoljuk, hogy honlapunkon a chat szolgáltatásunkon keresztül jelezd felénk a hibát és segítünk.

^Levente

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...