Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Gyenge internet


Paxi

Kérdés

Tisztelt Telekom! 

Érdeklődni szeretnék, hogy folyamatban van-e hálozatfejlesztés vagy legalább valamiféle minőségbeli javítás a Nemesládonyban élő lakosok számára. Én megértem, hogy ez egy apró falu, megértem, hogy egy ekkora cég számára teljesen jelentéktelenek vagyunk, viszont az internet amit 2022-ben itt igénybe tudunk venni az mélységesen elszomorít. Nagyjából 10-12 éve viseljük el ezt a sebességet és soha nem történt javulás, sőt! Évekkel ezelőtt 7-800 kb/s is elérhető volt ( bár szintén szomorú, hogy ennek örülni kell ) most viszont a 300 kb/s sincs meg igazán. Nem gigaerős netre vágyunk, csak valamire ami stabilan használható és produkál egy elfogadható (legalább) letöltési sebességet. 50mb/s körüli sávszélességgel már mindenki elégedett lenne és sokkal szívesebben fizetné be a havi költségét a szolgáltatásnak. Jelenleg 20-30gb letoltése napokat vesz igénybe, egy közösségi oldal, youtube használata idegőrlően lassú. Nagyon kérem fontolják meg, hogy javítsanak ezen a helyzeten. 

Tisztelettel Csay Dávid.

Screenshot_20221226_031009.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Paxi! Igyekszünk folyamatosan fejleszteni a hálózatunkat, de sajnos valóban vannak még olyan területek, ahová nem jutottunk el. Kérjük szépen küldd el nekünk privát üzenetben az MT ügyfél-azonosító számodat és egy értesítési mobil hívószámot, hogy mihamarabb a segítségedre lehessünk! Ellenőrizzük, hogy mi az oka a lassúlásnak, illetve megnézzük, hogy a jelzett területen megközelíthetően mikorra várható a fejlesztés. ^Gabriella 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...